Výklad karet a spirituální poradenství

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Věštec Mirek

Mirek

Osobný kód 181

Kartářka Večernice

Večernice

Osobný kód 304

Horoskop na prosinec - Blíženci

Měsíční tarotový horoskop 2023

Vzťahy: Agresívne správanie nepoteší nikoho, tobôž nebude mať účinok ani vo vzťahu. Chce to zmenu myslenia, kedy si treba otvorene povedať o tom, čo si o vzťahu myslíte. Nezabúdajte, že dialóg vo vzťahu sa má ukončiť konsenzom. Ak to nejde, navštívte spoločne psychológa či iného terapeuta. Nezainteresovaná osoba totiž vidí a počuje veci, ktoré vy už nevnímate. Voľní možno vhupnú do vzťahu za zvláštnych okolností.

Práca: Túžba po víťazstve si žiada pevnú vôľu, nie zbytočné úsečné slová, ktoré použijete ako zbraň. Určte si a pevne stanovte štruktúry, postavenie a kompetencie medzi kolegami, ale nie arogantným spôsobom. Berte do úvahy skutočný stav veci, z ktorých treba vychádzať. Nezabúdajte, že sa treba navzájom pochopiť. Možno vašim kolegom v práci ide o to isté, len každý vraví iným jazykom.

Zdravie: Sledujte svoje myšlienky, lebo ako myslíte, takí ste.  Očistite si svoju hlavu od balastu. Otvorte sa novým aktivitám v športe a skúste viac tvoriť. Choroby nebudú mať priestor, aby si vás našli. Pozor na jazyk, aby ste ním niekomu neublížili. V konečnom dôsledku človek neprajnými rečami škodí najviac sebe samému.

Zobrazit horoskop na prosinec pro znamení: