Kartářka Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Kartářka Alice

Alice

Osobný kód 180

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Kartářka Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Úplněk Měsíce ve znamení Raka

Rozbor vlivu úplňku Měsíce v lednu 2020

V piatok večer nastáva spln Mesiaca. Odmerané Slnko v Kozorožcovi stojí vtedy presne oproti citlivej Lune v Rakovi.

Úplněk Měsíce ve znamení Raka
Foto: isifa/thinkstockphotos

Fáze Měsíce v únoruÚplňky a novy Měsíce 2020

Úplněk09.02.2020 08:35LevÚplněk Měsíce Únor 2020
Poslední čtvrť15.02.2020 23:20Štír-
Nov23.02.2020 16:35RybyNov Měsíce Únor 2020

Úplněk Měsíce nastane: 10.01.2020 20:24

Mesiac je v Rakovi doma, o to viac budeme vnímať jeho premenlivú povahu, protichodné pocity, odstup a blízkosť, úprimnosť a pretvárku, záujem a nezáujem.

Treba zachovať nadhľad, aby tieto chvíle neskončili hádkami, či urazeným sa stiahnutím do úzadia. Neskôr by vás to mrzelo, že ste sa správali ako nevyspelí jedinci. Pokiaľ však dodržíte naše rady, využijete tú lepšiu stránku Luny v Rakovi - pohostinnosť, nehu, pohodu, citlivý a starostlivý prístup k okoliu.

Voľní jedinci by nemali sedieť doma. Vyjdite si do spoločnosti, za kultúrou alebo športom. Možno budete mať šťastie a niekoho zaujímavého tam stretnete. Nepite však nadmerne alkohol, aby ste sa nestrápnili.

Kroťte sa v jedle, veď chcete byť zdravší. Pokiaľ vás niečo zabolí, nenamýšľajte si, že je už s vami zle… Dajte si však pozor na veľké prechody zo zimy do tepla a naopak.

Predpíšte si pozitívne myslenie a dodržujte ho!

Veštica Janka AvelangeTÉMA DŇA:

Spln Mesiaca a magické rituály

Siahnite aj vy po zázračnej prírodnej sile nebeskej Luny a splňte si svoje sny. Čítať ďalej

Jaký vliv má na vás tento úplněk Měsíce?

Beran

Máte kritický spln vo viacerých oblastiach života. Jednajte rozvážne. Myslite na vašu kariéru, nehádajte sa s kolegami a dajte za pravdu šéfovi. Oddýchnite si v kruhu rodiny, venujte sa domácim. Snažte sa vyvarovať opakovaniu chýb z minulosti. 

Býk

Komunikácia bude pre vás teraz dosť dôležitá. Ak ste niekomu zabudli poslať novoročné prianie, zavolajte mu alebo pošlite mail či správu. Usporiadajte si vzťahy so súrodencami a blízkym okolím. Nedoriešené veci človeka len zaťažujú. 

Blíženci

Spln v Rakovi vám preveruje váš vzťah k peniazom a hodnotám. Peniaze potrebujeme k životu, ale netreba zabúdať na vyššie hodnoty, a to zdravie, rodinu a partnera. Poučte sa z minulosti, ale nevŕtajte sa v nej dlho. Pokiaľ máte sny, venujte im pozornosť.

Rak

Dôležitý spln máte takto každý rok. Pozrite sa spätne, čo sa dialo pred rokom. Poučte sa z chýb aby ste sa posunuli dopredu. Aj keď vy nemáte radi náhle zmeny, skúste si uvedomiť, či vás státie na jednom mieste neobmedzuje v rozvoji. Žiť len zo spomienok na minulosť vás posúva smerom dolu, nie hore. 

Lev

Slnko je vo vašom dome zdravia a Luna v splne v dome podvedomia. Doprajte si preto viac pokoja a meditujte. O stravovaní počas splnu viete svoje, preto sa neprejedajte. Veľa jedla by vám teraz mohlo privodiť aj rôzne alergie. Pribrať asi tiež nechcete, aby ste sa vmestili do plesových šiat. 

Panna

Pre vás je spln v Rakovi priaznivý, ale dajte si pozor, aby ste nezanedbávali tých, ktorí vám v minulosti pomohli, keď vám nebolo dobre. Je čas im to vrátiť. Môže to byť jeden z vašich úprimných priateľov. Pokiaľ sa vám ozvú tí kamaráti, na ktorých ste už zabudli, opätujte im aspoň pozdrav. 

Váhy

Kritický a náročný spln, ale vy ho zvládnete! Chcete možno dosiahnuť veľa v práci, ale aj byt a rodina si pýtajú svoje. Postupujte podľa dôležitosti. Dokonca si môžete spísať aj zoznam toho, čo chcete docieliť. Ak uprednostňujte teraz viacej kariéru, nezabudnite byť v rámci možností pozorní aj na vašich doma. 

Štír

Vodný Mesiac v Rakovi môže plne rozvinúť všetky vaše schopnosti, lebo s ním máte zhodné živly. Ak ste pod stromčekom nenašli učebnicu cudzieho jazyka, skúste si ju kúpiť sami. Je jedno, v akom ste veku. Vždy sa môžete niečo nové naučiť. Hviezdy prajú štúdiu, a to nielen jazykov!

Střelec

Spln v Rakovi je pre vás síce v neutrálnom tóne, ale netreba nič dôležité podceňovať. Strážte si financie. Hlavne tie, ktoré zdieľate s partnerom. Skontrolujte si, či ste vyplatili všetky vaše podlžnosti. Ak ste tak neurobili koncom roka, máte možnosť to napraviť teraz. 

Kozoroh

Luna je pár dní v opozícii na vaše znamenie, čo je aj pre vás dosť náročné. Vaše ego bude po tieto dni vystavené poriadnej skúške. Opatrní buďte hlavne v partnerskom vzťahu, nekritizujte, ale radšej pomáhajte a objímajte! Potom sa tešte sa na nové veci! Veď Slnko je u vás až do 20. januára!

Vodnář

Tentoraz vám spln Luny preveruje vaše zdravie a Slnko vplýva vaše podvedomie. Nie je to nič kritického, ale zato by ste mohli využiť zvýšenie senzitivity na to, aby ste si usporiadali myšlienky a zlepšili fyzickú kondíciu. V zdravom tele prebýva aj zdravý duch! Toto platí aj v dnešnej modernej dobe! 

Ryby

Spln v Rakovi vám praje. Zasahuje do vášho domu detí, kreativity a radosti. Doprajte si dostatok pohybu. Pozor na kučeravé myšlienky i skutky! Sústreďte sa na pozitívne vnímanie! Kúpte si niečo veselé do bytu. Pokiaľ nešetríte peniaze, je na čase, aby ste si založili sporiaci účet, hoci len s malou sumou, ktorá na neho príde okolo desiateho dňa v mesiaci. 

Kartářka Elizeja
Elizeja

kód 302

Téma dne Negativní energie a jejich vliv na váš citový a partnerský život

Odstraňte škodlivé energie, které negativně ovlivňují váš partnerský vztah.

Zjistit více

Planety ve znameních zvěrokruhu

SlunceRybyod 19.02.2020
MěsícBeranod 25.02.2020
MerkurRybyod 03.02.2020
VenušeBeranod 07.02.2020
MarsKozorohod 16.02.2020
JupiterKozorohod 02.12.2019
SaturnKozorohod 20.12.2017
UranBýkod 06.03.2019
NeptunRybyod 03.02.2012
PlutoKozorohod 27.11.2008

Začátek ročních období 2020

JaroJarní rovnodennost20.03.2020
LétoLetní slunovrat20.06.2020
PodzimPodzimní rovnodennost22.09.2020
ZimaZimní slunovrat21.12.2020