Věštec Sortierre

Věštec Sortierre
kód 178
Rád vám pomůžu překonat těžké životní situace. Specializuji se na odbourávání strachu, který je zdrojem mnoha našich problémů.
Zaměření: Ochrana před negativními energiemi a jejich odstraňování
Speciální oblasti: Věštecký výklad, posílání energie na dálku, poradenství
Věštecké techniky: Tarot, kyvadlo, automatická kresba a písmo
Praxe: 12 let
Hodnocení: (13 hodnocení)

O mně

Své tzv. fenomenální schopnosti jsem si uvědomil až později, když jsem zpozoroval nevídanou citlivost na určité vjemy. Následovala práce na těchto danostech. Nyní se snažím tím, co mám, co jsem se naučil a na čem stále pracuji, pomoci i jiným.

Pomůžu vám uklidnit často nepříjemné situace, které prožívá občas každý z nás z různých příčin. Pomůžu vám také navrátit pozitivní myšlenkové pochody do vašeho života.

Ze svých zkušeností vím, že v mnoha situacích jsou některé tzv. prostředky téměř neúčinné - musí se efektivně zasáhnout energiemi.

Čemu všemu se věnuji

 • Výklad tarotových karet
 • Posílání energie na dálku
 • Odblokování stresu
 • Harmonizace čaker a toku energie
 • Dodávání energie orgánům
 • Vyladění aury
 • Pomoc duším zemřelých, které zde zůstaly uvězněny
 • Očista prostor od negativních energií
 • Očista karmy
 • Poradenství, pokud nevíte, jak dál
 • Programování podvědomí

Věnuji se i těmto tématům:

Hodnocení zákazníků

 1. Věštec Sortierre
  Vaše hodnocení:
 2. Petra

  Sortierre má dar, ktorý neváha použiť pri pomoci druhým. Rozhovor s ním je veľmi príjemný, miestami vtipný, hlavne nápomocný. Ďakujem za dobitie energie, nasmerovanie ako pokračovať.

 3. Iveta

  S ním aj hodinové kecanie stojí za to.... neľutujem peňazí vrazených do tohto človeka :)

 4. jozef77

  Prvý krát, po rozhovore s týmto pánom som si povedal, že nebudem písať hodnotenie hneď po rozhovore, ale až s odstupom času. A to chcem teraz zdôrazniť, že ubehlo od vtedy už zopár týždňov, ako sme spolu volali, ale mne sa udiali neuveriteľné veci, až teraz som konečne pochopil, čo vlastne znamená pojem "energia". To je proste neopísateľný pocit, ako sa cítim teraz a ako som sa cítil predtým! Dostal som cenné rady do života, ako sa chrániť, pred negatívnou energiou, keď ju na vás niekto vysiela. A prebrali sme toho veľa aj z oblasti mojej práce, príbuzných a aj moje zdravotné problémy. Ale celý rozhovor prebiehal voľne, ešte aj s vtipnými poznámkami... Vrele odporúčam aj ostatným, ak potrebujete zistiť, čo sa Vám skutočne deje, a dokonca máte pocit, že sa niektoré situácie opakujú, s dôverou sa obráťte na pána Sortierra. Ja, za seba ďakujem, že som sa týmto rozhovorom mohol posunúť ďalej.

 5. Mirka

  Povedal aj to na čo som len v duchu myslela, prosto úžasný človek a ďakujem za energiu hneď som ju cítila. Odporúčam.

 6. marika53

  ďakujem za rozhovor (miestami s vtipnými vsuvkami), aj energiu pre mňa i priateľa, škoda, že prenos zvuku bol prerušovaný. Mária

 7. Iveta

  Okrem odobratia zlej energie aj super debata s týmto človekom. Toľko som sa už dávno nenasmiala, ako pri rozhovore s nim... a to sme nerozobrali len mňa, ale aj mnohých v mojom okolí... vďaka mu

 8. Iveta

  Super sa s týmto človekom rozpráva... priam z neho srší dobrá energia :)

 9. kvetina

  Pán Sortierre je veľmi príjemný a empatický, zhodnotil a videl situáciu, taku aká je, poradil, má veľké schopnosti. Ďakujem.

 10. Alžbeta

  Optimizmus, ochota, empatia a úprimnosť sú cnosti, ktoré pán Sortierre rozhodne má. Je ústretový a neprikazuje, čo máte robiť, ale ukáže Vám smer a dá rady, pomocou ktorých viete, ako máte samy konať. A to je najdôležitejšie. Veľmi mi pomohol po psychickej stránke, odblokoval moje obavy, zbavil ma negatívnej energie z okolia a svojim vystupovaním a náladou vyčaril úsmev na tvári. Určite sa ešte ozvem a odporúčam ho, pretože hovorí o situáciách tak, aké naozaj sú, ako fungujú a nepoužíva klišé. Sortierre má skutočne poslanie medzi ľuďmi a plní ho nad očakávania ako málokto. Ďakujem !!

 11. Janette

  Sortierre je najlepsi zo vsetkych, vecny, trefny, velmi mi pomohol. Ma neskutocne dannosti, velmi sikovny a hlavne velmi empaticky. Doporucujem vsetkym.

 12. Lucie

  Super příjemný pán s přesnou analýzou situace i povzbuzením. Díky

 13. marika

  P. Sortierre, zo srdca vám ďakujem za pomoc pri konzultácii pre mňa a pre moju rodinu. Veľmi nám Vaše liečenie pomohlo. Určite sa Vám ešte ozveme. S vďakou a úctou Mária

 14. pani k

  Po telefonate s vami sa citim naozaj lepsie. Vdaka!