Výklad karet a spirituální poradenství

Kartářka Magdaléna

Magdaléna

Osobný kód 303

Kartářka Rebeka

Rebeka

Osobný kód 174

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Kartářka Janita

Janita

Osobný kód 162

Čínský horoskop na červenec 2022

Měsíční horoskop

Horoskop vás upozorní na to, jak probíhající dny měsíce ovlivňují podvědomí lidí, kteří jsou zařazeni v jednotlivých znameních čínského zvěrokruhu. Vykreslí vám vliv slunečního znamení a jeho vládnoucí planety.

Foto: Adobe Stock

Tip na červenec

Vstupujeme do ďalšieho mesiaca Roku vodného Tigra. Do 7. júla bude mesačným zvieracím vládcom ohnivý Kôň. Nudiť sa asi nebudeme, môžeme zažiť na dovolenkách nejaké dobrodružstvo. Treba si však dávať pozor na to, s kým uzavriete dohodu či priateľstvo. Preverte si preto dopredu svoje kroky.

Potom prevezme vládu mesiaca ohnivá Koza, alebo inak pomenovaná Ovca. Toto zviera vie dobre hospodáriť s peniazmi, k svojmu životu však potrebuje harmóniu. Treba sa realisticky pozrieť na svet.

Možné sú v tomto mesiaci zmeny vo finančnej oblasti. Zachovajte preto pokoj a zdravý sedliacky rozum. Kto jedná čestne a neobohacuje sa na úkor druhých, bude mať úspešný mesiac.

Zdravie

Podľa čínskej medicíny je v júli najviac namáhaný krvný obeh. Dobre vieme, čomu vďačíme za to, že nám krv obieha celým telom. Našej neúnavnej a vzácnej pumpe - srdcu.

Treba si sledovať svoje pocity a krvný tlak. Pokiaľ máte ráno pri vstávaní závraty, studené nohy, pôjde asi o nízky krvný tlak. Ten je síce menej nebezpečný ako vysoký, ale treba si sledovať, či sa nestrieda s vysokým. Pri tom sú tiež závraty, ale aj hučanie v ušiach a bolesti hlavy. Ak máte spomínané príznaky, treba to konzultovať s lekárom.

Prechádzky lesom, kúpanie v prírode a pravidelné cvičenie však nikomu neublížia. Pri vysokých horúčavách sa zdržiavajte v chládku a pite dosť čistej vody.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobrazit horoskop na červenec pro znamení: