Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Více »

Další kartářky online
Kartářka Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Kartářka Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Kartářka Sara

Sara

Osobný kód 176

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Čínský horoskop na březen - Buvol

Měsíční horoskop 2024

Vzťahy a krása

Byvol sa v týchto predjarných i jarných dňoch rád vydá na krátke cesty. Myslite pritom na to, že aj na víkendy sa treba dopredu pripraviť, hoci vás vaši spolucestujúci budú ubezpečovať, že nič zvláštne nebudete potrebovať. Vy im vysvetlite svoj postoj k výletom „last minute“. Pochopia vás a vy si užijete spolu pekné chvíle.

Peniaze a práca

Byvol to s peniazmi vie a preto by sa ani v marci nemal báť pustiť niečo so svojich úspor. V práci si treba dať pozor na komunikáciu, lebo sa vám môže ľahko prihodiť, že vaše dobré nápady si dá kvázi alebo i doslova patentovať niekto iný. To by vás rozzúrilo. Najhoršie na tom je, že tento incident by ublížil najmä vám, lebo vy len tak ľahko nezabúdate na príkorie.

Zdravie

Byvol väčšinou neznáša stres a náhle zmeny. No život nám ich aspoň občas prináša, preto sa treba vedieť pred nimi aj trochu obrniť. Jar aj vás chce vítať v novom šate. Striedajte preto tie príjemné činnosti, ktoré máte zabehané, s tými novšími. Znie to ako opakovanie slovíčok, ale pomôžu aj striedavé sprchy studenej a teplej vody.

Zobrazit horoskop na březen pro znamení: