Výklad karet a spirituální poradenství

Kartářka Veronika

Veronika

Osobný kód 302

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Večernice

Večernice

Osobný kód 304

Čínský horoskop na březen - Kůň

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

V prvej polovici mesiaca sa mám môže prihodiť, že budete mať viac sexuálneho apetítu. Voľní budú pociťovať väčšie nutkanie nájsť si niekoho, s kým by si mohli vzájomne dávať, ale i prijímať veľa pekného. Keďže sa budete chcieť páčiť, iste navštívite aj kozmetické štúdio, wellness, alebo aspoň kaderníka.

Peniaze a práca

V práci sa snažte udržiavať vzťahy s kolegami na priateľskom základe. Nemusíte byť s každým nerozlučný kamarát, ale príjemné pracovné prostredie predsa prospeje všetkým. Pokiaľ sa však niekto bude ulievať na váš úkor, a vy mu to nechcete fľochnúť do tváre, použite jemný humor, alebo diplomaciu. Oblasť financií je pre vás tiež celkom priaznivá, ale bez práce vám do lona nepadnú.

Zdravie

Doprajte si viacej domáceho pohodlia, hlavne ak máte rušné dni. Tie by mali vystriedať pokojné večery. Vyvarujete sa náladovosti, ale i depresiám. Tie často prichádzajú vtedy, ak človek nie je so sebou spokojný, alebo nespĺňa očakávania svojho okolia. Pokiaľ vás trápi dýchanie, dajte si do aromalampy eukalyptový olej. Denne sa viackrát zhlboka nadýchnite.

Zobrazit horoskop na březen pro znamení: