Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Kavena

Kavena

Poradím vám, ako sa správne rozhodnúť. Více »

Další kartářky online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Kartářka Sara

Sara

Osobný kód 176

Čínský horoskop na březen - Vepř

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Do vzťahov i lásky treba občas tiež naordinovať praktický sedliacky rozum. Ten síce nevyznie na prvý pohľad romanticky, ale dodáva vzťahom stabilitu. Pokiaľ ste sa čerstvo zaľúbili, budete namietať, ale protiklady sa nemusia vždy priťahovať. Ak je žena mestský typ a muž vidiecky, treba si vopred povedať, ako si predstavujete svoje bývanie, ak sa zmení na vážny.

Peniaze a práca

Od polovice marca budete asi riešiť protirečenie medzi prácou a zábavou. Do práce chodíme aj kvôli peniazom a vy by ste chceli, aby vás aj bavila. Nič nie je stratené, ak to tak nie je. Máte možnosť si hľadať novú, alebo v tej súčasnej nájsť niečo, čo vás zaujme. Dajte na pozitívny prístup k životu, ktorým sa mnohé Prasatá vyznačujú. Verte svojej sile i sedliackemu rozumu.

Zdravie

Mali by ste sa celkom tešiť pevnému zdraviu, ale dajte si pozor teraz na sklony k priberaniu, hoci je pôstne obdobie. Z múčnych jedál sa dosť priberá a tuzemskej zeleniny je ešte nedostatok. Tej dovozovej sa niekedy nedá veriť a je dosť drahá. Nezabúdajte na našu kyslú kapustu a moderný trend konzumácie mikrozeleniny, ktorú získame z klíčením rôznych semienok. Tie vám dodajú potrebné enzýmy a vitamíny.

Zobrazit horoskop na březen pro znamení: