Čínský horoskop na březen - Opice

Měsíční horoskop 2024

Vzťahy a krása

Niektoré Opice si v uplynulom období zažili nepríjemnosti v láske či aj v iných vzťahoch. Hovorí sa, že čo vás nezabilo, to vás posilní.  Tak sa tešte na svoje jarné dni, kedy by aj pre vás malo vyjsť Slnko plné optimizmu. Pričiňte sa aj vy k tomu, aby ste mali pekný marec! Ukážte ľuďom, že viete byť pravdivé a úprimné.

Peniaze a práca

Vaša šikovnosť a tvorivosť sa uplatní v práci aj v tomto mesiaci. Potrebujete však cítiť, že za vami niekto stojí, kto vás podrží vo vážnej chvíli. Nič sa nedá robiť, vy ste hravé a veľká vážnosť vás stresuje, hoci si to nahlas nepriznáte. To by mali vedieť aj vaši spolupracovníci. Skúste im to naznačiť, ale ešte pred tým, pokým nejde do tuhého.

Zdravie

Keďže vcelku nemáte kritický mesiac, trochu akčného športu vám nezaškodí. No neradím hazardovať so životom za volantom. Kontrolujte si svoj krvný tlak a cvičte si koncentráciu. Pozor na únavu, ktorú Opice často podceňujú, alebo si ju nechcú priznať. Znesiete toho dosť, ale nie ste stroje! Pokiaľ máte radi banány, doprajte si ich každý deň.

Zobrazit horoskop na březen pro znamení: