Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Diana

Diana

Mám dar, s ktorým môžem pomôcť aj vám v ťažkej životnej situácii. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Čínsky horoskop na marec - Opica

Mesačný horoskop 2024

Vzťahy a krása

Niektoré Opice si v uplynulom období zažili nepríjemnosti v láske či aj v iných vzťahoch. Hovorí sa, že čo vás nezabilo, to vás posilní.  Tak sa tešte na svoje jarné dni, kedy by aj pre vás malo vyjsť Slnko plné optimizmu. Pričiňte sa aj vy k tomu, aby ste mali pekný marec! Ukážte ľuďom, že viete byť pravdivé a úprimné.

Peniaze a práca

Vaša šikovnosť a tvorivosť sa uplatní v práci aj v tomto mesiaci. Potrebujete však cítiť, že za vami niekto stojí, kto vás podrží vo vážnej chvíli. Nič sa nedá robiť, vy ste hravé a veľká vážnosť vás stresuje, hoci si to nahlas nepriznáte. To by mali vedieť aj vaši spolupracovníci. Skúste im to naznačiť, ale ešte pred tým, pokým nejde do tuhého.

Zdravie

Keďže vcelku nemáte kritický mesiac, trochu akčného športu vám nezaškodí. No neradím hazardovať so životom za volantom. Kontrolujte si svoj krvný tlak a cvičte si koncentráciu. Pozor na únavu, ktorú Opice často podceňujú, alebo si ju nechcú priznať. Znesiete toho dosť, ale nie ste stroje! Pokiaľ máte radi banány, doprajte si ich každý deň.

Zobraziť horoskop na marec pre znamenie: