Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínsky horoskop na marec - Drak

Mesačný horoskop 2023

Vzťahy a krása

Draci majú veľkú moc a často ju aj využívajú. Aby sme si tú silu priblížili, je to intuitívna sila, ktorú vnímajú medzi zemou a nebom. Pokiaľ si toho ešte nie ste vedomí, naučte sa ju využívať nielen vo svoj prospech, ale i pre ozdravenie vašich vzťahov. Tento mesiac vás v tom podporia i planéty, len treba chcieť. Voľní Draci môžu stretnúť svoju novú lásku.

Peniaze a práca

Liečte si svoje vzťahy v práci, ktoré sa v minulosti pokazili. Je jedno, kto urobil chybu prvý. Vzdajte úctu i tým slabším od vás, lebo to potrebujú. Je to majstrovstvo silnejšieho, pomáhať tak, aby nezahanbil slabších. Inšpirujte aj ostatných kolegov, radi vás budú nasledovať. V práci, kde je tolerancia, dobrá atmosféra, zvýši sa produktivita práce a tým i príjmy.

Zdravie

Pracujte na svojom uvoľnení mysle, hlavne ak si myslíte, že je všetko na vašej hlave. Veru, najsilnejšie zviera v čínskom zverokruhu si to priam privoláva, lebo sa na vás ostatní spoliehajú. Pokiaľ vás pohltil stres a nervozita, jedzte potraviny obsahujúce magnézium ako sú banány. Pre prípad, ak také jedlo nemáte pri sebe, kúpte si ho v tabletkách.

Zobraziť horoskop na marec pre znamenie: