Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Eliška

Eliška

Osobný kód 311

Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Čínsky horoskop na marec - Drak

Mesačný horoskop 2024

Vzťahy a krása

Väčšinou to tak nebýva, ale v marci asi budete práve vy zaskočení niektorými ľuďmi a ich správaním voči vám. Nech sa deje čokoľvek, prišli sme sa tu na Zem učiť a tým máme prešiť všelijaké prekvapenia. Skúste nechať vašich milovaných, nech sa aj oni pričinia k tomu ako prežívať spoločné chvíle. Najmä, ak boli doteraz zvyknutí na to, že spoločné akcie ste vymýšľali vy.

Peniaze a práca

Pracovne si Draci vždy poradia, hoci sa postavia aj pred skoro neriešiteľný problém. Skúste však byť trochu opatrní v svojich rozhodnutiach. Pokiaľ ste šéfom, spýtajte sa aj na názor vašich podriadených. Ak ste radový pracovník a chcete podať riešenie vedúcemu, tak si ho vopred prekonzultujte s niekým, komu veríte. Vyvarujete sa tomu, aby si o vás hovorili, že pravá ruka nevie, čo robí ľavá.

Zdravie

Silné znamenie Draka si ťažko prizná nejaký neduh. Dávate si vysoké ciele a nemáte čas na jedlo a oddych? Nerobíte dobre. Ste len ľudia. Niektorí z vás kvôli rýchlej energii, ktorú získajú z bieleho cukru začnú mať problémy z pankreasom a slezinou. Neriskujte a jedzte v pokoji a pomaly zdravšie jedlá.

Zobraziť horoskop na marec pre znamenie: