Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Zoruna

Zoruna

Vesmír ma inšpiruje k duchovnu a k pomoci ľuďom. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Veštec Krištof

Krištof

Osobný kód 166

Čínsky horoskop na marec - Kohút

Mesačný horoskop 2023

Vzťahy a krása

Partnerstvo je inštitúcia kompromisov. Vy máte napríklad radi pochvaly, uznanie i parádu. Viete, čo majú radi vaši milovaní a hlavne partner? Je to dôležité, aby ste poznali navzájom svoje potreby, sny a túžby. Pokiaľ neviete spolu komunikovať o týchto veciach, píšte si listy, alebo maily. Potom ich môžete spolu slávnostne spáliť či vymazať. Bude to pekný rituál a ešte krajšie súznenie medzi vami.

Peniaze a práca

Do popredia sa teraz dostávajú financie, ktoré zdieľate s niekým, na kom vám záleží. Pri svojich osobných potrebách preto netreba zabúdať i na potreby toho druhého. Vyjdite si preto navzájom v ústrety. Pozhovárajte sa o svojich plánoch a spoločne rozhodnite, ako naložiť s peniazmi. V práci sa nebojte zmien, tie patria k životu.

Zdravie

Pokiaľ trpíte poruchami spánku, príčinou môže byť aj trávenie. Pozorujte sa, ako reaguje váš organizmus na posledné jedlo, večeru. Niektorí ľudia môžu jesť aj hodinu pred spaním, dokonca by nezaspali, keby sa nenajedli. Iní zas môžu jesť najneskôr o šiestej večer. Snažte sa chodiť spať v tú istú hodinu. Čím to bude skôr pred polnocou, tým lepšie.

Zobraziť horoskop na marec pre znamenie: