Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Více »

Další kartářky online
Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Kartářka Stella

Stella

Osobný kód 160

Čínský horoskop na březen - Kohout

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Partnerstvo je inštitúcia kompromisov. Vy máte napríklad radi pochvaly, uznanie i parádu. Viete, čo majú radi vaši milovaní a hlavne partner? Je to dôležité, aby ste poznali navzájom svoje potreby, sny a túžby. Pokiaľ neviete spolu komunikovať o týchto veciach, píšte si listy, alebo maily. Potom ich môžete spolu slávnostne spáliť či vymazať. Bude to pekný rituál a ešte krajšie súznenie medzi vami.

Peniaze a práca

Do popredia sa teraz dostávajú financie, ktoré zdieľate s niekým, na kom vám záleží. Pri svojich osobných potrebách preto netreba zabúdať i na potreby toho druhého. Vyjdite si preto navzájom v ústrety. Pozhovárajte sa o svojich plánoch a spoločne rozhodnite, ako naložiť s peniazmi. V práci sa nebojte zmien, tie patria k životu.

Zdravie

Pokiaľ trpíte poruchami spánku, príčinou môže byť aj trávenie. Pozorujte sa, ako reaguje váš organizmus na posledné jedlo, večeru. Niektorí ľudia môžu jesť aj hodinu pred spaním, dokonca by nezaspali, keby sa nenajedli. Iní zas môžu jesť najneskôr o šiestej večer. Snažte sa chodiť spať v tú istú hodinu. Čím to bude skôr pred polnocou, tým lepšie.

Zobrazit horoskop na březen pro znamení: