Výklad karet a spirituální poradenství

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Čínský horoskop na březen - Drak

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Draci majú veľkú moc a často ju aj využívajú. Aby sme si tú silu priblížili, je to intuitívna sila, ktorú vnímajú medzi zemou a nebom. Pokiaľ si toho ešte nie ste vedomí, naučte sa ju využívať nielen vo svoj prospech, ale i pre ozdravenie vašich vzťahov. Tento mesiac vás v tom podporia i planéty, len treba chcieť. Voľní Draci môžu stretnúť svoju novú lásku.

Peniaze a práca

Liečte si svoje vzťahy v práci, ktoré sa v minulosti pokazili. Je jedno, kto urobil chybu prvý. Vzdajte úctu i tým slabším od vás, lebo to potrebujú. Je to majstrovstvo silnejšieho, pomáhať tak, aby nezahanbil slabších. Inšpirujte aj ostatných kolegov, radi vás budú nasledovať. V práci, kde je tolerancia, dobrá atmosféra, zvýši sa produktivita práce a tým i príjmy.

Zdravie

Pracujte na svojom uvoľnení mysle, hlavne ak si myslíte, že je všetko na vašej hlave. Veru, najsilnejšie zviera v čínskom zverokruhu si to priam privoláva, lebo sa na vás ostatní spoliehajú. Pokiaľ vás pohltil stres a nervozita, jedzte potraviny obsahujúce magnézium ako sú banány. Pre prípad, ak také jedlo nemáte pri sebe, kúpte si ho v tabletkách.

Zobrazit horoskop na březen pro znamení: