Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Wendy

Wendy

Pomôžem vám s riešením problémov tak, aby to bolo v súlade s vaším vnútorným nastavením. Více »

Další kartářky online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Kartářka Stella

Stella

Osobný kód 160

Čínský horoskop na březen - Drak

Měsíční horoskop 2024

Vzťahy a krása

Väčšinou to tak nebýva, ale v marci asi budete práve vy zaskočení niektorými ľuďmi a ich správaním voči vám. Nech sa deje čokoľvek, prišli sme sa tu na Zem učiť a tým máme prešiť všelijaké prekvapenia. Skúste nechať vašich milovaných, nech sa aj oni pričinia k tomu ako prežívať spoločné chvíle. Najmä, ak boli doteraz zvyknutí na to, že spoločné akcie ste vymýšľali vy.

Peniaze a práca

Pracovne si Draci vždy poradia, hoci sa postavia aj pred skoro neriešiteľný problém. Skúste však byť trochu opatrní v svojich rozhodnutiach. Pokiaľ ste šéfom, spýtajte sa aj na názor vašich podriadených. Ak ste radový pracovník a chcete podať riešenie vedúcemu, tak si ho vopred prekonzultujte s niekým, komu veríte. Vyvarujete sa tomu, aby si o vás hovorili, že pravá ruka nevie, čo robí ľavá.

Zdravie

Silné znamenie Draka si ťažko prizná nejaký neduh. Dávate si vysoké ciele a nemáte čas na jedlo a oddych? Nerobíte dobre. Ste len ľudia. Niektorí z vás kvôli rýchlej energii, ktorú získajú z bieleho cukru začnú mať problémy z pankreasom a slezinou. Neriskujte a jedzte v pokoji a pomaly zdravšie jedlá.

Zobrazit horoskop na březen pro znamení: