Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Více »

Další kartářky online
Kartářka Alžběta

Alžběta

Osobný kód 164

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Čínský horoskop na březen - Pes

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Vneste do vášho vzťahu optimizmus, radosť, viac sexu a príťažlivosti. Ako? Kto naozaj chce, cestičku si nájde. Vyvarujte sa však na druhej strane neuváženému jednaniu, pohodlnosti a lenivosti. Hľadajte spokojnosť s tým čo máte, aby ste to nakoniec nestratili. Komunikujte s partnerom aj o detailoch, ktoré sú tiež dôležité.

Peniaze a práca

Tvorivá energia by vám nemala chýbať, ale ako to máte teraz s dochvíľnosťou? Tá je v práci dôležitá tiež. Stáva sa, že ten, kto príde na doraz, alebo mešká pár minút, odvedie lepšie svoju prácu ako ten, ktorý prišiel načas, ale preflákal pracovnú dobu zašívaním sa po kútoch. Šéf si totiž môže neskorý príchod skôr všimnúť, ako váš výkon v ten deň.

Zdravie

Pre verných Psov je aj zdravotne dôležité, aby neboli dlhodobo sami. Treba si dať pozor na obdobie, kedy máte sklony v vrčaniu na svojich milovaných. Radšej sa naučte povedať nie, lebo to môže byť prvotnou príčinou vášho občasného nevrlého správania. Nepodceňujte jarné slniečko, ktoré je zradné a teplo sa obliekajte. Najlepšie vo vrstvách, aby ste počas dňa mali čo zhodiť.

Zobrazit horoskop na březen pro znamení: