Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínsky horoskop na marec - Pes

Mesačný horoskop 2023

Vzťahy a krása

Vneste do vášho vzťahu optimizmus, radosť, viac sexu a príťažlivosti. Ako? Kto naozaj chce, cestičku si nájde. Vyvarujte sa však na druhej strane neuváženému jednaniu, pohodlnosti a lenivosti. Hľadajte spokojnosť s tým čo máte, aby ste to nakoniec nestratili. Komunikujte s partnerom aj o detailoch, ktoré sú tiež dôležité.

Peniaze a práca

Tvorivá energia by vám nemala chýbať, ale ako to máte teraz s dochvíľnosťou? Tá je v práci dôležitá tiež. Stáva sa, že ten, kto príde na doraz, alebo mešká pár minút, odvedie lepšie svoju prácu ako ten, ktorý prišiel načas, ale preflákal pracovnú dobu zašívaním sa po kútoch. Šéf si totiž môže neskorý príchod skôr všimnúť, ako váš výkon v ten deň.

Zdravie

Pre verných Psov je aj zdravotne dôležité, aby neboli dlhodobo sami. Treba si dať pozor na obdobie, kedy máte sklony v vrčaniu na svojich milovaných. Radšej sa naučte povedať nie, lebo to môže byť prvotnou príčinou vášho občasného nevrlého správania. Nepodceňujte jarné slniečko, ktoré je zradné a teplo sa obliekajte. Najlepšie vo vrstvách, aby ste počas dňa mali čo zhodiť.

Zobraziť horoskop na marec pre znamenie: