Veštica Hantyl

Veštica Hantyl
kód 305
Pomôžem vám rozhodnúť sa a nájsť správnu cestu životom.

Informácie o dostupnosti:

 • Aktuálna informácia:

  Najbližšie budem určite online zajtra od 21:00 (možno aj skôr) do 1:00 h.

  Zapnite si hlásenie, kedy budem opäť online (kliknite na ikonku zvončeka). Teším sa na vás smile

Zameranie: Láska, vzťahy, práca, financie, životná cesta
Špeciálne oblasti: Karma, čakry a aura človeka, odstránenie blokád na diaľku, anjeli
Veštecké techniky: Veštenie z mojich vlastnoručne vyrobených vešteckých kariet HANTYL, krištáľová veštecká guľa, kyvadlo
Jazyk výkladu: český
Znamenie: Býk
Prax: 25 rokov
Hodnotenie: (5 hodnotení)

O mne

Som veštica Hantyl a veľmi rada vám pomôžem dostať sa na správnu cestu životom so svojimi vlastnoručne vyrobenými originálnymi vešteckými kartami HANTYL.

Dozviete sa to, čo vedieť máte a čo vám vesmírne sily, anjeli a ďalší môžu oznámiť. Môžete sa spýtať na čokoľvek, ale dôležité je pýtať sa pozitívne tak, aby pozitívne karty znamenali pre vás radosť (napr. Je mi môj snúbenec verný? Budem šťastná?).

Neviete, ako sa máte rozhodnúť? Ukážem vám cestu, keď si zvolíte medzi viacerými možnosťami. Alebo sa chcete spýtať, či je to ten pravý? Budete mať dieťa? Čo vás vlastne čaká? Čo k vám cíti? Ako sa bude vyvíjať váš vzťah? Môžete skúsiť aj otázky typu: Kde stretnem toho/tú pravého/pravú? Aká škola by bavila moje dieťa alebo s akým zameraním? Čo mám spraviť, aby som bola šťastná? Čo hovoria anjeli?

Otázok je veľmi veľa a vy mi môžete položiť akúkoľvek, mimo otázok týkajúcich sa hazardných hier - tam vám, bohužiaľ, neporadím.

Teším sa na rozhovor s vami :)

Recenzie zákazníkov

 1. Veštica Hantyl
  Vaše hodnotenie:
 2. Ludka - 30.5.2024

  Velmi mila pani. Urcite pomohla. Dakujem

 3. A - 12.1.2023

  Vrele doporucuji. Velmi dobre komunikuje a drzi se tematu. Vse si sedlo tak jak rekla. I kdyz moc nepisu hodnoceni tak tady je to na pravem miste. Dekuji

 4. NL - 25.11.2022

  Nesmierne šikovná pani, veľmi dobre mi opakovane poradila. Rada sa k nej vraciam.

 5. Ada - 13.11.2022

  Výborná veštica, do detailu povie všetko, strašne príjemná veľmi dobre sa s ňu komunikuje. Dúfam že sa mi predpoveď splní, myslím, že najlepšia zo všetkých.

 6. I - 3.9.2022

  Veľmi zlata a príjemná pani, veľmi stručne a pohotovo odpovie na vaše otázky. Odporúčam veľmi, určite jej budem volať znovu.