Veštica Hantyl

Veštica Hantyl
Akcia
kód 181
Pomôžem vám rozhodnúť sa a nájsť správnu cestu životom.

Informácie o dostupnosti:

 • Zapnite si hlásenie, kedy budem opäť online (kliknite na ikonku zvončeka). Teším sa na vás smile

Zameranie: Láska, vzťahy, práca, financie, životná cesta
Špeciálne oblasti: Karma, čakry a aura človeka, odstránenie blokád na diaľku, anjeli
Veštecké techniky: Veštenie z mojich vlastnoručne vyrobených vešteckých kariet HANTYL, krištáľová veštecká guľa, kyvadlo
Jazyk výkladu: český
Prax: 24 rokov
Hodnotenie: (3 hodnotenia)

O mne

Som veštica Hantyl a veľmi rada vám pomôžem dostať sa na správnu cestu životom so svojimi vlastnoručne vyrobenými originálnymi vešteckými kartami HANTYL.

Dozviete sa to, čo vedieť máte a čo vám vesmírne sily, anjeli a ďalší môžu oznámiť. Môžete sa spýtať na čokoľvek, ale dôležité je pýtať sa pozitívne tak, aby pozitívne karty znamenali pre vás radosť (napr. Je mi môj snúbenec verný? Budem šťastná?).

Neviete, ako sa máte rozhodnúť? Ukážem vám cestu, keď si zvolíte medzi viacerými možnosťami. Alebo sa chcete spýtať, či je to ten pravý? Budete mať dieťa? Čo vás vlastne čaká? Čo k vám cíti? Ako sa bude vyvíjať váš vzťah? Môžete skúsiť aj otázky typu: Kde stretnem toho/tú pravého/pravú? Aká škola by bavila moje dieťa alebo s akým zameraním? Čo mám spraviť, aby som bola šťastná? Čo hovoria anjeli?

Otázok je veľmi veľa a vy mi môžete položiť akúkoľvek, mimo otázok týkajúcich sa hazardných hier - tam vám, bohužiaľ, neporadím.

Teším sa na rozhovor s vami :)

Recenzie zákazníkov

 1. Veštica Hantyl
  Vaše hodnotenie:
 2. NL

  Nesmierne šikovná pani, veľmi dobre mi opakovane poradila. Rada sa k nej vraciam.

 3. Ada

  Výborná veštica, do detailu povie všetko, strašne príjemná veľmi dobre sa s ňu komunikuje. Dúfam že sa mi predpoveď splní, myslím, že najlepšia zo všetkých.

 4. I

  Veľmi zlata a príjemná pani, veľmi stručne a pohotovo odpovie na vaše otázky. Odporúčam veľmi, určite jej budem volať znovu.