Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínsky horoskop na marec - Kôň

Mesačný horoskop 2023

Vzťahy a krása

V prvej polovici mesiaca sa mám môže prihodiť, že budete mať viac sexuálneho apetítu. Voľní budú pociťovať väčšie nutkanie nájsť si niekoho, s kým by si mohli vzájomne dávať, ale i prijímať veľa pekného. Keďže sa budete chcieť páčiť, iste navštívite aj kozmetické štúdio, wellness, alebo aspoň kaderníka.

Peniaze a práca

V práci sa snažte udržiavať vzťahy s kolegami na priateľskom základe. Nemusíte byť s každým nerozlučný kamarát, ale príjemné pracovné prostredie predsa prospeje všetkým. Pokiaľ sa však niekto bude ulievať na váš úkor, a vy mu to nechcete fľochnúť do tváre, použite jemný humor, alebo diplomaciu. Oblasť financií je pre vás tiež celkom priaznivá, ale bez práce vám do lona nepadnú.

Zdravie

Doprajte si viacej domáceho pohodlia, hlavne ak máte rušné dni. Tie by mali vystriedať pokojné večery. Vyvarujete sa náladovosti, ale i depresiám. Tie často prichádzajú vtedy, ak človek nie je so sebou spokojný, alebo nespĺňa očakávania svojho okolia. Pokiaľ vás trápi dýchanie, dajte si do aromalampy eukalyptový olej. Denne sa viackrát zhlboka nadýchnite.

Zobraziť horoskop na marec pre znamenie: