Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Čínsky horoskop na marec - Prasa

Mesačný horoskop 2023

Vzťahy a krása

Do vzťahov i lásky treba občas tiež naordinovať praktický sedliacky rozum. Ten síce nevyznie na prvý pohľad romanticky, ale dodáva vzťahom stabilitu. Pokiaľ ste sa čerstvo zaľúbili, budete namietať, ale protiklady sa nemusia vždy priťahovať. Ak je žena mestský typ a muž vidiecky, treba si vopred povedať, ako si predstavujete svoje bývanie, ak sa zmení na vážny.

Peniaze a práca

Od polovice marca budete asi riešiť protirečenie medzi prácou a zábavou. Do práce chodíme aj kvôli peniazom a vy by ste chceli, aby vás aj bavila. Nič nie je stratené, ak to tak nie je. Máte možnosť si hľadať novú, alebo v tej súčasnej nájsť niečo, čo vás zaujme. Dajte na pozitívny prístup k životu, ktorým sa mnohé Prasatá vyznačujú. Verte svojej sile i sedliackemu rozumu.

Zdravie

Mali by ste sa celkom tešiť pevnému zdraviu, ale dajte si pozor teraz na sklony k priberaniu, hoci je pôstne obdobie. Z múčnych jedál sa dosť priberá a tuzemskej zeleniny je ešte nedostatok. Tej dovozovej sa niekedy nedá veriť a je dosť drahá. Nezabúdajte na našu kyslú kapustu a moderný trend konzumácie mikrozeleniny, ktorú získame z klíčením rôznych semienok. Tie vám dodajú potrebné enzýmy a vitamíny.

Zobraziť horoskop na marec pre znamenie: