Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Více »

Další kartářky online
Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Čínský horoskop na červenec 2023

Měsíční horoskop

Horoskop vás upozorní na to, jak probíhající dny měsíce ovlivňují podvědomí lidí, kteří jsou zařazeni v jednotlivých znameních čínského zvěrokruhu. Vykreslí vám vliv slunečního znamení a jeho vládnoucí planety.

Foto: Adobe Stock

Tip na červenec

Vstupujeme do ďalšieho mesiaca Roku vodného Zajaca. Do 22. júla bude mesačným zvieracím vládcom Koza. Niekde sa môžete stretnúť aj s názvom Ovca. Toto zviera vie dobre hospodáriť s peniazmi, len k svojmu životu potrebuje harmóniu. Treba sa však realisticky pozrieť na svet. Nežijeme v pokojnej dobe. Svojou nervozitou až hystériou si môžeme len pohoršiť. Zachovajte preto pokoj a zdravý sedliacky rozum.

V spojení Kozy so Zajacom tu nastane otázka, či si budete vedieť požiadať o pomoc, ak sa vám nebude niečoho dostávať. Nenechávajte celú ťažobu povinností i problémov na svojich bedrách, ale rozdeľte ich na všetkých členov rodiny.  Sú možné väčšie finančné náklady, preto pozorne sledujte svoje nákupy a výdavky na dovolenkách.

Potom vládu preberá Opica, ktorá je iného razenia ako Koza. Prinesie viac neviazanosti a humoru do života ľudí. Pozor si však treba dať na faloš a prefíkanosť. Kto jedná čestne a neobohacuje sa na úkor druhých, bude mať celkom úspešný mesiac. Nemyslím tým len financie, ale aj drahocennú energiu.

Veríme, že platí dávna múdra veta: Božie mlyny melú pomaly, ale spravodlivo!

Zdravie

Koza má rada pokoj. Ľudia, ktorí dosť prepínajú svoje sily, často na sklonku dňa nestačia s dychom a cítia sa veľmi unavení.

Všeobecne podľa čínskej medicíny je v júli najviac namáhaný krvný obeh. Naše srdce sa stará, že nám krv neúnavne obieha celým telom. Preto si treba dopriať aj odpočinok, sledovať svoje pocity a krvný tlak. Pokiaľ máte ráno pri vstávaní závraty, studené nohy, pôjde asi o nízky krvný tlak. Ten je síce menej nebezpečný ako vysoký, ale treba si sledovať, či sa nestrieda s vysokým. Pri tom sú tiež závraty, ale aj hučanie v ušiach a bolesti hlavy. O tom všetkom však treba porozprávať s lekárom, ak máte spomínané príznaky.

Prechádzky lesom, kúpanie, pobyty mimo domu a pravidelné cvičenie však nikomu neublížia. Pri vysokých horúčavách sa zdržiavajte v chládku a pite dosť čistej vody. Pokiaľ ste však rozhorúčení, nepite veľa úplne ľadovej vody, aby pľúca i celý organizmus nedostali šok.

Malá rada podľa feng šuej

Snažte sa mať stredy miestností a stoly bez zbytočností, aby nimi prúdila energia a vám tak zabezpečila dostatok všetkého, čo potrebujete.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobrazit horoskop na červenec pro znamení: