Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Magdaléna

Magdaléna

Empatickým spôsobom vám sprostredkujem odkazy, ktoré sú pre vás dôležité. Více »

Další kartářky online
Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Kartářka Sara

Sara

Osobný kód 176

Čínský horoskop na červenec 2022

Měsíční horoskop

Horoskop vás upozorní na to, jak probíhající dny měsíce ovlivňují podvědomí lidí, kteří jsou zařazeni v jednotlivých znameních čínského zvěrokruhu. Vykreslí vám vliv slunečního znamení a jeho vládnoucí planety.

Foto: Adobe Stock

Tip na červenec

Vstupujeme do ďalšieho mesiaca Roku vodného Tigra. Do 7. júla bude mesačným zvieracím vládcom ohnivý Kôň. Nudiť sa asi nebudeme, môžeme zažiť na dovolenkách nejaké dobrodružstvo. Treba si však dávať pozor na to, s kým uzavriete dohodu či priateľstvo. Preverte si preto dopredu svoje kroky.

Potom prevezme vládu mesiaca ohnivá Koza, alebo inak pomenovaná Ovca. Toto zviera vie dobre hospodáriť s peniazmi, k svojmu životu však potrebuje harmóniu. Treba sa realisticky pozrieť na svet.

Možné sú v tomto mesiaci zmeny vo finančnej oblasti. Zachovajte preto pokoj a zdravý sedliacky rozum. Kto jedná čestne a neobohacuje sa na úkor druhých, bude mať úspešný mesiac.

Zdravie

Podľa čínskej medicíny je v júli najviac namáhaný krvný obeh. Dobre vieme, čomu vďačíme za to, že nám krv obieha celým telom. Našej neúnavnej a vzácnej pumpe - srdcu.

Treba si sledovať svoje pocity a krvný tlak. Pokiaľ máte ráno pri vstávaní závraty, studené nohy, pôjde asi o nízky krvný tlak. Ten je síce menej nebezpečný ako vysoký, ale treba si sledovať, či sa nestrieda s vysokým. Pri tom sú tiež závraty, ale aj hučanie v ušiach a bolesti hlavy. Ak máte spomínané príznaky, treba to konzultovať s lekárom.

Prechádzky lesom, kúpanie v prírode a pravidelné cvičenie však nikomu neublížia. Pri vysokých horúčavách sa zdržiavajte v chládku a pite dosť čistej vody.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobrazit horoskop na červenec pro znamení: