Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Více »

Další kartářky online
Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Kartářka Stella

Stella

Osobný kód 160

Čínský horoskop na duben 2024

Měsíční horoskop

Horoskop vás upozorní na to, jak probíhající dny měsíce ovlivňují podvědomí lidí, kteří jsou zařazeni v jednotlivých znameních čínského zvěrokruhu. Vykreslí vám vliv slunečního znamení a jeho vládnoucí planety.

Foto: Adobe Stock

Tip na duben

Ročná vláda dreveného Draka je do 19. apríla zdvojnásobená. Mesačným vládcom je totiž dovtedy tiež inteligentný a húževnatý Drak. Ten však rád vládne a detaily sú pre neho väčšinou najmenej dôležité. Lietajúci Drak totiž vidí veľké veci a tie drobné dá na starosť svojim podriadeným, respektíve ostatným členom čínskeho zverokruhu.

V poslednej tretine apríla prevezme vládu mesiaca múdry Had, ktorý prináša kvalitu do života a chuť zdokonaľovať práve aj v tých záležitostiach, ktoré ležia na zemi, nielen v oblakoch. Počas jeho vlády si však treba dávať pozor na to, aby ste nechceli veľmi vlastniť ľudí, ale i hmotu a vnucovať svoj názor druhým.

Škoda každého dňa, ktorý presedíte len doma. Jarného Slnka si treba dopriať do sýtosti. Kto nemá záhradu, ten si môže vypestovať bylinky i kvety na oknách a balkóne. Práca so zemou prináša radosť, kedy zabudnete na svoje trápenie i nervozita skôr pominie. Príroda podporuje našu kreativitu, pomáha nám jemne a prirodzene sa meniť k lepšiemu.

Zdravie

V apríli je namáhaná najviac pečeň. Tento vzácny orgán je našou chemickou továrňou, ale aj sídlom hnevu. Alergici, ktorí na jar dosť trpia, by mali vedieť, že si tento orgán majú tiež chrániť, hoci výsledky pečeňových testov majú v poriadku. Pečeň je orgánom, ktorý sa dokáže regenerovať, ale nie donekonečna. Pečeň má rada horčiny. Vhodné je piť čaj z čerstvých púpavových listov, alebo užívať pestrec mariánsky. Nič zle neurobíte, ak si natrháte čerstvú žihľavu, ktorá má čistiace účinky.

Snažte sa byť nad vecou, ak vás niečo trápi, lebo záťaž na psychiku sa odrazí i na fyzickom tele. Nejedzte potraviny, ktoré sú ťažko kombinovateľné. Veľa o tom hovorí systém delenej stravy, ale to si každý zistí sám, ktoré jedlá a ich kombinácie mu nerobia dobre.

Niekomu pomôže aj prerušovaný pôst, kedy sa je jedlo počas cca 8 hodín a potom sa už pije len voda. Každý človek je iný, treba si vyskúšať, čo vám funguje najlepšie. 

Malá rada podľa feng šuej

Na juhovýchode, kde je zóna bohatstva, ale aj zdravia a vzdelania, si dajte niečo sklenené, napríklad akvárium s rybičkami, tri purpurové kvety vo váze alebo tri kamene polodrahokamov.

Je možné si umiestniť tieto veci aj iným spôsobom. Od hlavného vchodu domu či bytu je táto zóna v ľavej časti. Pomôckou vám bude plán bytu - pôdorys.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobrazit horoskop na duben pro znamení: