Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínsky horoskop na apríl 2024

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na apríl

Ročná vláda dreveného Draka je do 19. apríla zdvojnásobená. Mesačným vládcom je totiž dovtedy tiež inteligentný a húževnatý Drak. Ten však rád vládne a detaily sú pre neho väčšinou najmenej dôležité. Lietajúci Drak totiž vidí veľké veci a tie drobné dá na starosť svojim podriadeným, respektíve ostatným členom čínskeho zverokruhu.

V poslednej tretine apríla prevezme vládu mesiaca múdry Had, ktorý prináša kvalitu do života a chuť zdokonaľovať práve aj v tých záležitostiach, ktoré ležia na zemi, nielen v oblakoch. Počas jeho vlády si však treba dávať pozor na to, aby ste nechceli veľmi vlastniť ľudí, ale i hmotu a vnucovať svoj názor druhým.

Škoda každého dňa, ktorý presedíte len doma. Jarného Slnka si treba dopriať do sýtosti. Kto nemá záhradu, ten si môže vypestovať bylinky i kvety na oknách a balkóne. Práca so zemou prináša radosť, kedy zabudnete na svoje trápenie i nervozita skôr pominie. Príroda podporuje našu kreativitu, pomáha nám jemne a prirodzene sa meniť k lepšiemu.

Zdravie

V apríli je namáhaná najviac pečeň. Tento vzácny orgán je našou chemickou továrňou, ale aj sídlom hnevu. Alergici, ktorí na jar dosť trpia, by mali vedieť, že si tento orgán majú tiež chrániť, hoci výsledky pečeňových testov majú v poriadku. Pečeň je orgánom, ktorý sa dokáže regenerovať, ale nie donekonečna. Pečeň má rada horčiny. Vhodné je piť čaj z čerstvých púpavových listov, alebo užívať pestrec mariánsky. Nič zle neurobíte, ak si natrháte čerstvú žihľavu, ktorá má čistiace účinky.

Snažte sa byť nad vecou, ak vás niečo trápi, lebo záťaž na psychiku sa odrazí i na fyzickom tele. Nejedzte potraviny, ktoré sú ťažko kombinovateľné. Veľa o tom hovorí systém delenej stravy, ale to si každý zistí sám, ktoré jedlá a ich kombinácie mu nerobia dobre.

Niekomu pomôže aj prerušovaný pôst, kedy sa je jedlo počas cca 8 hodín a potom sa už pije len voda. Každý človek je iný, treba si vyskúšať, čo vám funguje najlepšie. 

Malá rada podľa feng šuej

Na juhovýchode, kde je zóna bohatstva, ale aj zdravia a vzdelania, si dajte niečo sklenené, napríklad akvárium s rybičkami, tri purpurové kvety vo váze alebo tri kamene polodrahokamov.

Je možné si umiestniť tieto veci aj iným spôsobom. Od hlavného vchodu domu či bytu je táto zóna v ľavej časti. Pomôckou vám bude plán bytu - pôdorys.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na apríl pre znamenie: