Výklad karet a spirituální poradenství

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Janita

Janita

Osobný kód 162

Čínský horoskop na březen 2024

Měsíční horoskop

Horoskop vás upozorní na to, jak probíhající dny měsíce ovlivňují podvědomí lidí, kteří jsou zařazeni v jednotlivých znameních čínského zvěrokruhu. Vykreslí vám vliv slunečního znamení a jeho vládnoucí planety.

Foto: Adobe Stock

Tip na březen

Ročný vládca drevený Drak si už pomaly zvykol na svoju vládu. Do 19. marca mu bude pomáhať Zajac. Ten je šťastný, ak môže šíriť silu a dôležitosť rodinného krbu. Vyhýbajú sa však sporom, radšej zalezú do svojej nory. Ročný Drak ich však vie z ich hniezda vyduriť, tak sa budú problémy v rodinách i na verejnosti postupne riešiť.

Nástupom jarnej rovnodennosti 20. marca, bude mať Drak vládu dvojnásobnú, lebo bude aj mesačným vládcom. Čakajme búrlivejšie dni. Treba si dať pozor, aby sme vedeli jednať realisticky a z výšin Draka nakoniec vždy pristáli na zemi.

Zdravie

V marci sa o svoju starostlivosť hlási žlčník. Ten je potrebný na spracovanie tukov zo stravy. Nachádza sa pri pečeni, ktorá je chemickým laboratóriom nášho tela. Aby nám tento dôležitý orgán dobre fungoval, treba mať aj funkčný žlčník. Preto je namieste aj toto pôstne obdobie, kedy sa stravujeme striedmejšie. Darujeme svojmu žlčníku zaslúženú dovolenku bez vyprážaných pokrmov! Naša pečeň sa tak môže ľahšie zregenerovať. Kto už žlčník nemá, o to viac by mal dodržiavať diétu, ktorá obsahuje len trochu za studena lisovaných olejov a mierne podusenú zeleninu.- Nespokojný žlčník sa po emočnej stránke prejaví nervóznym správaním a výbuchmi zlosti.

Dni sú už opäť dlhšie, prinášajú viacej optimizmu. Venujte sa svojim záhradkám, alebo balkónom a izbovým kvetinkám. Vypestujte si trebárs aj vlastné priesady okrasných rastlín i zeleniny na parapete alebo v skleníku. Kto tak robí, vie, že práca s rastlinkami prináša pokoj v duši a každodennú radosť z nových lístkov. Tým sa do nás vlieva optimizmus, chuť žiť a tešiť sa z novej jari! 

Malá rada podľa feng šuej

Oprášte si rodinné spomienky a uctite si svojich predkov. Ak máte fotografie tých, ktorí tu už nie sú s vami, môžete si ich na chvíľu vystaviť v zóne rodiny, ktorá je na východnej strane vo vašom obydlí. Dajte však pozor, aby tie obrázky boli z pozitívneho obdobia. Pokiaľ vo vás pohľad na tvár vašich milovaných vyvoláva bolesť, lepšie urobíte, ak si napríklad vypijete kávu alebo čaj z obľúbenej šálky vašej babičky. Život ide ďalej…

V poslednej tretine marca si posilnite zónu hojnosti v byte, ktorá je na juhovýchode. Môžete si tam dať 3 mince previazané so stužkou purpurovej farby.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobrazit horoskop na březen pro znamení: