Výklad karet a spirituální poradenství

Věštec Mirek

Mirek

Osobný kód 181

Kartářka Janita

Janita

Osobný kód 162

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Čínský horoskop na listopad - Had

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Nesnažte s mať teraz všetko pod kontrolou, myslím tak do špiku kostí. Ľudia to nemajú radi, ak vidia, že im hľadíte skoro až do žalúdka. Ak k tomu pridáme sklony vlastniť partnera, už je oheň na streche. V tomto období prichádza na pomoc umenie. Pre vás divadlo, kde sa možno nájdete v niektorých dramatických rolách „femme fatale“. Ak majú tragický koniec, vy si z neho vezmite odstrašujúci príklad.

Peniaze a práca

Mali ste v minulosti nejaký finančný problém? O Hadoch sa hovorí, že s peniazmi hazardujú len raz, druhýkrát tú istú chybu neurobia. Ako je to s vami? Je to rečnícka otázka, na ktorú si treba hľadať úprimnú odpoveď. Tajiť sami pred sebou problémy nie je rozumné. Zlepšite si pracovné vzťahy, buďte menej chladnými. Koniec mesiaca vám dáva na to väčšiu príležitosť.

Zdravie

Najlepším liekom na jesennú depresiu budú rôzne záľuby, ktoré treba neustále rozvíjať. Neskrývajte svoje emócie, lebo v tom ste majstri. Pokiaľ je človek už úplne psychicky na dne, ťažko sa mu odtiaľ vylieza. Vždy sa nájde niekto, kto vás rád vypočuje. Nakoniec zistíte, že na tom nie ste až tak zle.

Zobrazit horoskop na listopad pro znamení: