Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Hantyl

Hantyl

Pomôžem vám rozhodnúť sa a nájsť správnu cestu životom. Více »

Další kartářky online
Kartářka Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Veronika

Veronika

Osobný kód 302

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Čínský horoskop na listopad - Vepř

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

V tomto mesiaci máte dostatok guráže na to, aby ste si urobili poriadky vo vzťahoch. Neradi sa hádate a riešite nepríjemnosti, no váš úprimný pohľad na život to potrebuje, aby ste pokojne dýchali a žili. Viete sa dobre prispôsobiť k hocikomu, ale dajte si pozor na Hadov. Tí by vašu dôverčivú povahu využili v svoj prospech.

Peniaze a práca

Prasatá to s peniazmi vedia, ale vedia ich aj dobre míňať. Pokiaľ ste teraz na tom biedne, verte, že sa šťastie obráti k vám. Väčšinou sa tak aj stane, lebo Prasa je cieľavedomé a má aj silnú vôľu. Musí si však dať pozor, aby neskĺzlo do príliš veľkého užívania si radosti života a hýrenia. Vyberajte si preto ten správny smer, aby ste znovu mali dostatok všetkého, čo potrebujete.

Zdravie

Rok Zajaca ešte trvá a vám prináša viac pohody. To by sa malo odraziť i na vašom zdraví, ak si teda dávate pozor na svoje stravovanie. Máte sklony k priberaniu, preto počas týchto dlhých novembrových večerov odolávajte maškrtám. Skúste prerušovaný pôst, kedy jete len počas ôsmych hodín a potom pijete len vodu.

Zobrazit horoskop na listopad pro znamení: