Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Wendy

Wendy

Pomôžem vám s riešením problémov tak, aby to bolo v súlade s vaším vnútorným nastavením. Více »

Další kartářky online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínský horoskop na listopad - Vepř

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

V tomto mesiaci máte dostatok guráže na to, aby ste si urobili poriadky vo vzťahoch. Neradi sa hádate a riešite nepríjemnosti, no váš úprimný pohľad na život to potrebuje, aby ste pokojne dýchali a žili. Viete sa dobre prispôsobiť k hocikomu, ale dajte si pozor na Hadov. Tí by vašu dôverčivú povahu využili v svoj prospech.

Peniaze a práca

Prasatá to s peniazmi vedia, ale vedia ich aj dobre míňať. Pokiaľ ste teraz na tom biedne, verte, že sa šťastie obráti k vám. Väčšinou sa tak aj stane, lebo Prasa je cieľavedomé a má aj silnú vôľu. Musí si však dať pozor, aby neskĺzlo do príliš veľkého užívania si radosti života a hýrenia. Vyberajte si preto ten správny smer, aby ste znovu mali dostatok všetkého, čo potrebujete.

Zdravie

Rok Zajaca ešte trvá a vám prináša viac pohody. To by sa malo odraziť i na vašom zdraví, ak si teda dávate pozor na svoje stravovanie. Máte sklony k priberaniu, preto počas týchto dlhých novembrových večerov odolávajte maškrtám. Skúste prerušovaný pôst, kedy jete len počas ôsmych hodín a potom pijete len vodu.

Zobrazit horoskop na listopad pro znamení: