Výklad karet a spirituální poradenství

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínský horoskop na listopad - Vepř

Měsíční horoskop 2022

Vzťahy a krása

Tento mesiac je priaznivý pre skrášľovanie vášho domova, pracoviska, ale hlavne vášho zovňajšku. V peknom prostredí pookrejú aj vzťahy. Pokiaľ máte v partnerstve problém, obklopte sa teplými farbami, ktoré sú vášmu oku lahodiace, ale vylúčte ostro červenú. Vyvoláva agresivitu. Modrá je vašou farbou.

Peniaze a práca

Hoci máte celkom priaznivý mesiac, netrhajte rekordy v zamestnaní. Rozdeľte si pracovné povinnosti tak, aby ste mali čas i na oddych. Pokojný a oddýchnutý človek dá nakoniec aj lepší výkon. Počas víkendov si vybehnite na nejaké nové miesto. Peniaze sa dajú naškrabať, len treba hľadať, kde máte rezervy a kde zbytočne míňate.

Zdravie

Posilňujte svoje časti tela, ktoré už poznáte od detstva, že sú slabšie. Ak vás trápi močový mechúr, okrem teplého obliekania pomáha aj cvik, pri ktorom spevňujeme svaly mechúra. Jednoducho pri močení sťahujte a uvoľňujte svaly, ktoré držia túto oblasť tela. Dá sa to aj mimo močenia, napríklad ak nečinne stojíte niekde v rade. Koho bolí často hrdlo, vyplazuje jazyk, ak je osamote. Kto neskúsi, neuverí…

Zobrazit horoskop na listopad pro znamení: