Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Diana

Diana

Mám dar, s ktorým môžem pomôcť aj vám v ťažkej životnej situácii. Více »

Další kartářky online
Kartářka Sara

Sara

Osobný kód 176

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Čínský horoskop na listopad - Drak

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Tento nepokojný november prečkáte celkom priaznivo, ak sa nebudete snažiť ovládať druhých. Na mieste bude dať trochu viac ohľaduplnosti a diplomacie do vzťahov. Potom to pôjde hladšie aj tam, kde to nešlo doteraz. Svoju nadbytočnú energiu využite v spoločnosti ľudí, ktorí sú podobného razenia ako vy. Prospeje vám spoločenský tanec, ktorý vás zjemní.

Peniaze a práca

Nemáte problém sa teraz pustiť i do ťažších úloh v práci, lebo si veríte. Vidina pokojných Vianoc vám v tom tiež pomôže. Aj tu si treba však dať pozor na vzťahy. Buďte preto tolerantnejší ku kolegom, ktorí nie sú takí výbojní ako vy. Ak objavíte v poslednej tretine na nejaké klamstvo v práci, snažte sa zistiť koreň, z ktorého vyrástlo. Následne ho riešte dôsledne ale aj citlivo.

Zdravie

Drak máva tuhý korienok, ale často narazí na svoju impulzívnosť, ktorá ho môže skoliť. Pokiaľ sa tak stalo, naučte sa požiadať o pomoc. Je to jedno, či to bude psychický alebo fyzický neduh. Myslite preto dopredu i na zadné dvierka, lebo každý z nás má svoje citlivé miesto. U drakov to býva chrbtica a hruď.

Zobrazit horoskop na listopad pro znamení: