Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Více »

Další kartářky online
Kartářka Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Kartářka Wanda

Wanda

Osobný kód 154

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Čínský horoskop na listopad - Opice

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Kroťte svoju vrodenú nadradenosť a budete to mať lepšie aj so vzťahmi všeobecne. Pokiaľ poviete, že sa nevyvyšujete pred druhými, môže to byť ich pocit. Staré známe: Zmeň seba, zmeníš aj svet naokolo, treba vyskúšať. V tomto mesiaci môžete celkom dobre využiť aj svoj šarm, ktorý však netreba vymeniť za lesť.

Peniaze a práca

Na pracovných cestách si dajte pozor na Tigrov, s ktorými neprídete na jednu reč. On vás prekukne hneď, aj keby ste ho chceli oklamať. Dokonca by vás podozrieval, aj keby ste konali úprimne. V niektorých firmách si dokonca zisťujú čínske znamenia a podľa toho dávajú pracovníkov do tímov. Inak Opice celkom dobre zapadnú do kolektívu, čo by mohlo byť aj teraz, ak hľadáte novú prácu. Začínajte však až v decembri.

Zdravie

Opicu len tak ľahko nič nezlomí. Toto obdobie je však citlivé na pľúca a vôbec dýchacie orgány. No a vy ich máte podľa čínskej astrológie citlivé. Preto nepodceňujte už prvé príznaky choroby a vyležte ju v teple a pokoji, hoci vás to bude ťahať za dobrodružstvom vonku. Nezabudnite sa odmeniť, ak dodržíte slovo sebe samej. Tešte sa zo života!

Zobrazit horoskop na listopad pro znamení: