Výklad karet a spirituální poradenství

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínský horoskop na listopad - Kohout

Měsíční horoskop 2022

Vzťahy a krása

Väčšia časť novembra praje láske a harmonizácii vzťahov. Netreba si to však vysvetľovať tak, že sa všetko obráti na dobré len tak samé. Možno bude treba občas aj dôraznejšie porozprávať s partnerom i ľuďmi, ktorí sú iného zmýšľania ako vy. Zachovajte pritom diplomaciu a vedomie, že sme tu všetci prepojení. Nech zvíťazí nakoniec láska!

Peniaze a práca

Pracovití Kohúti majú radi pekné veci, a preto si ich aj často kupujú. Urobte si poriadok vo veciach, aby ste mali prehľad, čo vlastne máte. Míňať peniaze na parádu, ak máte plné skrine nie je ekonomické. Módne výstrelky trvajú pár dní, no a potom si aj tak obliekame klasiku. Koncom mesiaca si pohovorte so šéfom, aby vás odbremenil od práce, ktorú robíte za iných.

Zdravie

Myslite viacej na seba, ako sa vraví na obnovu síl. Nie ste perpetum mobile, hoci to niekedy chcete dokázať svojmu okoliu. Občas sa treba stíšiť, vypnúť telefóny a nevnímať zvonček pri dverách. Urobte si radosť a kúpte si voňavý olejček, alebo kvalitný parfém. Cvičte cviky na chrbát a jedzte pomaly, nie za behu pri práci!

Zobrazit horoskop na listopad pro znamení: