Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Diana

Diana

Mám dar, s ktorým môžem pomôcť aj vám v ťažkej životnej situácii. Více »

Další kartářky online
Kartářka Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Kartářka Viktória

Viktória

Osobný kód 172

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Věštec Mirek

Mirek

Osobný kód 181

Čínský horoskop na listopad - Kohout

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Tento rok vodného Zajaca Kohútom veľmi nepraje. Opozičné znamenia majú k sebe ďaleko, preto je dobre, aby sa spoznali aspoň krátko. Uvidia tak svoje nedostatky, z ktorých sa môžu poučiť. Mesiac november je však ku Kohútom celkom zhovievavý, čo sa týka lásky. Dávajte si však pozor, aby ste veľmi nekritizovali svoje okolie. Nebude mať tak možnosť oceniť vaše prednosti, lebo vy sa už dopredu urazíte. Vypočujte kritiku na vašu osobu a trochu nad ňou zamyslite. Určite sa tak pohnete aspoň o krok dopredu.

Peniaze a práca

Zvedavosť a pracovitosť Kohútov im prináša dostatok pracovných príležitostí. Dve tretiny novembra by to malo byť na výbornú, potom sa na chvíľu stiahnite a viac oddychujte. Nebojte sa, nebudete finančne tratiť, ba naopak. Zrelaxovaný človek podá lepší výkon. Zdržte sa kritiky a kúpte si niečo pekné sebe i rodine.

Zdravie

Kohúti, ktorí si nedoprajú oddych, môžu v sychravom novembri trpieť dýchacími ťažkosťami. Opatrní buďte aj na zlosť a vyprážané jedlá, aby ste si nepodráždili pečeň. Dobrým ventilom na hnev je spev a športy, ktoré máte radi.

Zobrazit horoskop na listopad pro znamení: