Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Více »

Další kartářky online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Věštec Mirek

Mirek

Osobný kód 181

Čínský horoskop na listopad - Pes

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Voľní Psi môžu v tomto čase stretnúť niekoho, kto ich zaujme tak, že z toho bude nakoniec vážny vzťah. Vy sa nehrniete len tak do vzťahu, vašu dôveru si ľudia musia získať postupne. Potom ostávate verní. Nedávajte sa však dokopy so sebavedomým Drakom. Pokiaľ ho už máte, zistite si aj jeho i svoje ascendentné čínske znamenie, ktoré sa bude zhodovať s vašim. Nemusí byť hneď rozvod!

Peniaze a práca

V roku Zajaca s Psom darí celkom dobre. Inak by to nemalo byť ani v tomto mesiaci. Pokiaľ máte prácu, ktorá vás nebaví, poobzerajte sa reálne po druhej. Psy ostávajú verní partnerovi dlho, z toho môžeme vydedukovať i pracovné vzťahy budú asi takto vyzerať. Nebudete asi často meniť prácu. Raz už tú odvahu treba nájsť. Poslúžte i sebe, nielen ostatným.

Zdravie

Pre vašu spokojnosť a zdravie potrebujete cítiť lásku a teplo domáceho krbu. Pokiaľ ho máte, ste spokojní a šťastní. V tomto období máte možnosť si vyliečiť mnohé bolesti. Fyzické i psychické. Púšťajte si obľúbenú hudbu, ktorá zmierni vaše sklony k depresiám. Obklopte sa príjemnými farbami a peknou vôňou esenciálnych olejov.

Zobrazit horoskop na listopad pro znamení: