Výklad karet a spirituální poradenství

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Kartářka Magdaléna

Magdaléna

Osobný kód 303

Kartářka Janita

Janita

Osobný kód 162

Čínský horoskop na listopad - Pes

Měsíční horoskop 2022

Vzťahy a krása

Niekedy sa vám zdá, že vaše vzťahy sú ako na hojdačke. Raz je dobre, potom zase padáte do depresie. Psy niekedy nevedia pochopiť, že ich priatelia potrebujú niekedy jednoducho samotu. Nedvíhajú telefóny nie preto, že sa na nich hnevajú, ale majú niečo iné na pláne. Opatrní buďte hlavne na Drakov, ktorí sú úplne iní ako vy. Pozorujte ich a vyhodnoťte váš vzťah. Ticho, len tak pre seba.

Peniaze a práca

Je na čase investovať aj do seba. Hoci je pred Vianocami, kúpte si kvalitný kabát, alebo si obnovte športovú výstroj na zimu. V práci sa snažte naďalej o priateľskú atmosféru, ale nie nasilu. Pokiaľ niekoho nemusíte, obmedzte vašu komunikáciu na potrebné minimum. Vyrovnajte si účty s firmou, ktorá vás oslovila.

Zdravie

Duševné zdravie je veľmi dôležité. Niekedy stačí len málo a sme na dne. Pokiaľ v sebe cítite, že nemáte svoje dni, vyhýbajte sa dopredu ľuďom a situáciám, ktoré zvládate len za pokoja. Psy väčšinou štekajú, keď ich niekto nahnevá. Potom sa stiahnu do klbka a depresie. Jedzte vtedy potraviny, ktoré majú oranžovú a žltú farbu.

Zobrazit horoskop na listopad pro znamení: