Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Wanda

Wanda

Osobný kód 154

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Čínsky horoskop na november - Pes

Mesačný horoskop 2022

Vzťahy a krása

Niekedy sa vám zdá, že vaše vzťahy sú ako na hojdačke. Raz je dobre, potom zase padáte do depresie. Psy niekedy nevedia pochopiť, že ich priatelia potrebujú niekedy jednoducho samotu. Nedvíhajú telefóny nie preto, že sa na nich hnevajú, ale majú niečo iné na pláne. Opatrní buďte hlavne na Drakov, ktorí sú úplne iní ako vy. Pozorujte ich a vyhodnoťte váš vzťah. Ticho, len tak pre seba.

Peniaze a práca

Je na čase investovať aj do seba. Hoci je pred Vianocami, kúpte si kvalitný kabát, alebo si obnovte športovú výstroj na zimu. V práci sa snažte naďalej o priateľskú atmosféru, ale nie nasilu. Pokiaľ niekoho nemusíte, obmedzte vašu komunikáciu na potrebné minimum. Vyrovnajte si účty s firmou, ktorá vás oslovila.

Zdravie

Duševné zdravie je veľmi dôležité. Niekedy stačí len málo a sme na dne. Pokiaľ v sebe cítite, že nemáte svoje dni, vyhýbajte sa dopredu ľuďom a situáciám, ktoré zvládate len za pokoja. Psy väčšinou štekajú, keď ich niekto nahnevá. Potom sa stiahnu do klbka a depresie. Jedzte vtedy potraviny, ktoré majú oranžovú a žltú farbu.

Zobraziť horoskop na november pre znamenie: