Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínsky horoskop na november - Zajac

Mesačný horoskop 2023

Vzťahy a krása

Zajace majú rady pohodlie a nekonfliktné vzťahy. Táto jeseň nie je veľmi pokojná, preto si treba harmóniu vybudovať aspoň doma. Skúste preto začať od seba, lebo druhých aj tak nezmeníte. Doma pokojne komunikujte, hoci má osadenstvo vášho domova iný názor ako vy. Pozor však na chladnú ľahostajnosť, hlavne v dlhodobom partnerstve!

Peniaze a práca

Peniaze sú k vám na ceste, ktorú si netreba zahatať negatívnym postojom ku kolegom na pracovisku. Niečo podobné sa vám mohlo udiať pred rokmi. Nezáviďte iným ich majetok, lebo neviete, ako k nemu prišli. Na druhej strane, netreba sa ani vyhýbať problémom v práci, teraz sa vám ich podarí dobre riešiť.

Zdravie

Zajace sú znamením, ktorým bola do vienka dané dlhovekosť. Možno je to dané aj tým, že sa vedia dobre zabaviť a nepodľahnú len tak ľahko všeobecnému zhonu v spoločnosti. Vedia, že zajtra bude tiež deň a svet sa nezrúti, ak všetko neurobia práve v ten deň. Mnohí z nás by si mali túto vlastnosť vybudovať tiež. Opatrnosť však nezaškodí pri vyprážanom jedle, ktoré treba dokonca aj vylúčiť z jedálnička.

Zobraziť horoskop na november pre znamenie: