Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Eliška

Eliška

Osobný kód 311

Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Čínsky horoskop na november - Opica

Mesačný horoskop 2023

Vzťahy a krása

Kroťte svoju vrodenú nadradenosť a budete to mať lepšie aj so vzťahmi všeobecne. Pokiaľ poviete, že sa nevyvyšujete pred druhými, môže to byť ich pocit. Staré známe: Zmeň seba, zmeníš aj svet naokolo, treba vyskúšať. V tomto mesiaci môžete celkom dobre využiť aj svoj šarm, ktorý však netreba vymeniť za lesť.

Peniaze a práca

Na pracovných cestách si dajte pozor na Tigrov, s ktorými neprídete na jednu reč. On vás prekukne hneď, aj keby ste ho chceli oklamať. Dokonca by vás podozrieval, aj keby ste konali úprimne. V niektorých firmách si dokonca zisťujú čínske znamenia a podľa toho dávajú pracovníkov do tímov. Inak Opice celkom dobre zapadnú do kolektívu, čo by mohlo byť aj teraz, ak hľadáte novú prácu. Začínajte však až v decembri.

Zdravie

Opicu len tak ľahko nič nezlomí. Toto obdobie je však citlivé na pľúca a vôbec dýchacie orgány. No a vy ich máte podľa čínskej astrológie citlivé. Preto nepodceňujte už prvé príznaky choroby a vyležte ju v teple a pokoji, hoci vás to bude ťahať za dobrodružstvom vonku. Nezabudnite sa odmeniť, ak dodržíte slovo sebe samej. Tešte sa zo života!

Zobraziť horoskop na november pre znamenie: