Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínsky horoskop na november - Opica

Mesačný horoskop 2023

Vzťahy a krása

Kroťte svoju vrodenú nadradenosť a budete to mať lepšie aj so vzťahmi všeobecne. Pokiaľ poviete, že sa nevyvyšujete pred druhými, môže to byť ich pocit. Staré známe: Zmeň seba, zmeníš aj svet naokolo, treba vyskúšať. V tomto mesiaci môžete celkom dobre využiť aj svoj šarm, ktorý však netreba vymeniť za lesť.

Peniaze a práca

Na pracovných cestách si dajte pozor na Tigrov, s ktorými neprídete na jednu reč. On vás prekukne hneď, aj keby ste ho chceli oklamať. Dokonca by vás podozrieval, aj keby ste konali úprimne. V niektorých firmách si dokonca zisťujú čínske znamenia a podľa toho dávajú pracovníkov do tímov. Inak Opice celkom dobre zapadnú do kolektívu, čo by mohlo byť aj teraz, ak hľadáte novú prácu. Začínajte však až v decembri.

Zdravie

Opicu len tak ľahko nič nezlomí. Toto obdobie je však citlivé na pľúca a vôbec dýchacie orgány. No a vy ich máte podľa čínskej astrológie citlivé. Preto nepodceňujte už prvé príznaky choroby a vyležte ju v teple a pokoji, hoci vás to bude ťahať za dobrodružstvom vonku. Nezabudnite sa odmeniť, ak dodržíte slovo sebe samej. Tešte sa zo života!

Zobraziť horoskop na november pre znamenie: