Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Zoruna

Zoruna

Vesmír ma inšpiruje k duchovnu a k pomoci ľuďom. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Čínsky horoskop na november - Prasa

Mesačný horoskop 2023

Vzťahy a krása

V tomto mesiaci máte dostatok guráže na to, aby ste si urobili poriadky vo vzťahoch. Neradi sa hádate a riešite nepríjemnosti, no váš úprimný pohľad na život to potrebuje, aby ste pokojne dýchali a žili. Viete sa dobre prispôsobiť k hocikomu, ale dajte si pozor na Hadov. Tí by vašu dôverčivú povahu využili v svoj prospech.

Peniaze a práca

Prasatá to s peniazmi vedia, ale vedia ich aj dobre míňať. Pokiaľ ste teraz na tom biedne, verte, že sa šťastie obráti k vám. Väčšinou sa tak aj stane, lebo Prasa je cieľavedomé a má aj silnú vôľu. Musí si však dať pozor, aby neskĺzlo do príliš veľkého užívania si radosti života a hýrenia. Vyberajte si preto ten správny smer, aby ste znovu mali dostatok všetkého, čo potrebujete.

Zdravie

Rok Zajaca ešte trvá a vám prináša viac pohody. To by sa malo odraziť i na vašom zdraví, ak si teda dávate pozor na svoje stravovanie. Máte sklony k priberaniu, preto počas týchto dlhých novembrových večerov odolávajte maškrtám. Skúste prerušovaný pôst, kedy jete len počas ôsmych hodín a potom pijete len vodu.

Zobraziť horoskop na november pre znamenie: