Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Čínsky horoskop na november - Drak

Mesačný horoskop 2023

Vzťahy a krása

Tento nepokojný november prečkáte celkom priaznivo, ak sa nebudete snažiť ovládať druhých. Na mieste bude dať trochu viac ohľaduplnosti a diplomacie do vzťahov. Potom to pôjde hladšie aj tam, kde to nešlo doteraz. Svoju nadbytočnú energiu využite v spoločnosti ľudí, ktorí sú podobného razenia ako vy. Prospeje vám spoločenský tanec, ktorý vás zjemní.

Peniaze a práca

Nemáte problém sa teraz pustiť i do ťažších úloh v práci, lebo si veríte. Vidina pokojných Vianoc vám v tom tiež pomôže. Aj tu si treba však dať pozor na vzťahy. Buďte preto tolerantnejší ku kolegom, ktorí nie sú takí výbojní ako vy. Ak objavíte v poslednej tretine na nejaké klamstvo v práci, snažte sa zistiť koreň, z ktorého vyrástlo. Následne ho riešte dôsledne ale aj citlivo.

Zdravie

Drak máva tuhý korienok, ale často narazí na svoju impulzívnosť, ktorá ho môže skoliť. Pokiaľ sa tak stalo, naučte sa požiadať o pomoc. Je to jedno, či to bude psychický alebo fyzický neduh. Myslite preto dopredu i na zadné dvierka, lebo každý z nás má svoje citlivé miesto. U drakov to býva chrbtica a hruď.

Zobraziť horoskop na november pre znamenie: