Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Večernica

Večernica

Osobný kód 304

Čínsky horoskop na november - Potkan

Mesačný horoskop 2023

Vzťahy a krása

V tieto dni asi budete chcieť vystupovať medzi ľuďmi inkognito, lebo ste zvedaví, ako to chodí inak. No dlho vám to asi nevydrží, ale zabavíte sa. Dozviete sa veľa o sebe i o vašom okolí. Venujte sa aj svojmu vnútru a pocitom. Uvažujete o zmene účesu? Nakopnutie nájdete aj u svojich priateľov. Vy asi kopírovať ich imidž nebudete, ale malá inšpirácia môže byť.

Peniaze a práca

Potkany to s financiami vedia a máloktorý z nich je lenivý. V tomto čase sa však treba ohliadnuť dozadu, aby ste sa poučili z minulosti. Nepodceňujte ani detailné chyby, ktoré vy radi nachádzate u svojich spolupracovníkov. Komunikujte pokojne, ak ich nájdete, veď sa na nich učíme. Vaša chytrosť je dobrá vlastnosť, ale netreba to s ňou preháňať.

Zdravie

Môžu sa vám ozvať niektoré neduhy, alebo nedoliečené choroby. Preto nepodceňujte chlad, dostatok spánku a zdravú životosprávu. V tomto mesiaci vám môže pomôcť i hydroterapia. Medzi ňu patrí aj derivačný kúpeľ. No vy si viete aj sami dobre vybrať svoju liečebnú cestu, len si na ňu treba nájsť aj čas!

Zobraziť horoskop na november pre znamenie: