Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Více »

Další kartářky online
Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Kartářka Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Čínský horoskop na listopad - Zajíc

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Zajace majú rady pohodlie a nekonfliktné vzťahy. Táto jeseň nie je veľmi pokojná, preto si treba harmóniu vybudovať aspoň doma. Skúste preto začať od seba, lebo druhých aj tak nezmeníte. Doma pokojne komunikujte, hoci má osadenstvo vášho domova iný názor ako vy. Pozor však na chladnú ľahostajnosť, hlavne v dlhodobom partnerstve!

Peniaze a práca

Peniaze sú k vám na ceste, ktorú si netreba zahatať negatívnym postojom ku kolegom na pracovisku. Niečo podobné sa vám mohlo udiať pred rokmi. Nezáviďte iným ich majetok, lebo neviete, ako k nemu prišli. Na druhej strane, netreba sa ani vyhýbať problémom v práci, teraz sa vám ich podarí dobre riešiť.

Zdravie

Zajace sú znamením, ktorým bola do vienka dané dlhovekosť. Možno je to dané aj tým, že sa vedia dobre zabaviť a nepodľahnú len tak ľahko všeobecnému zhonu v spoločnosti. Vedia, že zajtra bude tiež deň a svet sa nezrúti, ak všetko neurobia práve v ten deň. Mnohí z nás by si mali túto vlastnosť vybudovať tiež. Opatrnosť však nezaškodí pri vyprážanom jedle, ktoré treba dokonca aj vylúčiť z jedálnička.

Zobrazit horoskop na listopad pro znamení: