Výklad karet a spirituální poradenství

Kartářka Janita

Janita

Osobný kód 162

Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínský horoskop na listopad - Kůň

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Trpezlivosť nie je vašou silnou stránkou. To si treba uvedomovať hlavne v situáciách, ktoré potrebujete riešiť. Tá druhá strana potrebuje tiež svoj priestor! Ďalšou achilovkou je vaša citlivosť, ktorú dávate pred triezvy úsudok. Najprv si rozmyslite, až tak konajte! Tak prežijete tento november bez veľkých problémov. V láske však budete mať šťastie, preto si ho neodožeňte, aby vám neuletelo.

Peniaze a práca

Pravidelný režim vám často nevyhovuje tak, ako ostatným. No hodinami sa musíme riadiť, inak to zatiaľ nejde. Preto mnohým Koňom vyhovuje, ak pracujú z domu, alebo majú pohyblivý pracovný čas. Pokiaľ vás niečo chytí, nejaký kreatívny nápad alebo zlepšovák, vtedy nepoznáte ani hodinu ani deň. Ste tuhým korienkom pre mnohých nadriadených, preto tento mesiac ukážte šéfovi aj svoje kladné stránky.

Zdravie

Náladovosť a impulzívnosť by sa v tomto období u Koňov mala zmierniť. Treba to využiť a začať na sebe pracovať, hlavne na svojej psychike. Veď ako sa vraví, všetko začína v hlave, aj fyzické choroby majú príčinu v psychickom impulze. Vaša milovaná voľnosť a pohyb vás čakajú na prechádzkach a túrach v horách. Doprajte si ich čo najviac.

Zobrazit horoskop na listopad pro znamení: