Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Více »

Další kartářky online
Kartářka Janita

Janita

Osobný kód 162

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Věštec Damián

Damián

Osobný kód 178

Čínský horoskop na prosinec 2021

Měsíční horoskop

Horoskop vás upozorní na to, jak probíhající dny měsíce ovlivňují podvědomí lidí, kteří jsou zařazeni v jednotlivých znameních čínského zvěrokruhu. Vykreslí vám vliv slunečního znamení a jeho vládnoucí planety.

Foto: Adobe Stock

Tip na prosinec

Byvol si rád niečo kúpi, ale nemíňa peniaze len tak. Kupujte kvalitné veci - také, ktoré vydržia. To je dobrá rada aj k nákupu vianočných darčekov. Keďže vládne Kovový Byvol, môžete sa ním inšpirovať a kúpiť kovové šperky, doplnky odevov, alebo užitočné veci z kovu. Taký kvalitný smaltovaný či nerezový hrniec iste poteší dobrú gazdinku i gazdu.

Predpovedať však presne, čo sa bude diať a čo by ste mali robiť, sa dopodrobna nedá. Byvol je totiž dosť originálny a svojrázny. Človeka všeličím prekvapí. Najlepšie bude počúvať svoje srdce a užívať si naplno pokojné chvíle, ktoré sa vám naskytnú. Stres a nepokoj sú veľkou brzdou v činnostiach a ešte aj škodia na tele i duchu. Ten, kto vás vystresuje, ťahá z vás energiu. Nedarujte ju nadarmo tým, ktorí ju premenia na zlo.

Zdravie

V decembri je podľa čínskej medicíny najviac ohrozené hrubé črevo. Sídli v ňom najväčší počet imunitných buniek. Tým neplní len funkciu vyprázdňovania, pohybu zvyšku potravy, ale aj vstrebávania cukrov, aminokyselín a hlavne vitamínov. Preto by sme sa ozaj mali starať, aby správne plnilo všetky svoje funkcie.

Zvýšte konzumáciu balastných látok, cesnaku, cibule, oranžovej zeleniny a ovocia, denne zopár naturálnych orieškov, aby ste si posilnili imunitu.

Vianoce, nás lákajú ku konzumácii väčšieho množstva sladkostí, ktoré škodia hrubému črevu. Od narušenej rovnováhy hrubého čreva je veľmi blízko ku skoro všetkým obávaným chorobám. Je už na vás, ako sa zariadite, ale najlepšie bude, ak časť koláčikov vymeníte za oriešky, zeleninu a ovocie.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobrazit horoskop na prosinec pro znamení: