Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Petra

Petra

Osobný kód 310

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Janka

Janka

Osobný kód 174

Zhoda partnerov podľa klasických znamení

Charakteristiky a porovnania spojení jednotlivých znamení majú všeobecný charakter. Pri vážnejšom posudzovaní vzťahov je potrebné si dať urobiť celý horoskop narodenia.

Zhoda partnerov podľa klasických znamení

Býk (20.4 - 20.5.)

Býk - Baran: Baran je akčný a rýchly, Býk pomalší a rozvážny. Obidve znamenia majú radi dominantnosť, ale každý trochu inak. Ak dovolí Býk Baranovi veliť, ten ho odmení veľkou vášňou. Pozor na nevery milí Barani, Býk vám ich neodpustí. Býk si má dať pozor, aby sa nesnažil Barana vlastniť.

Býk - Býk: V partnerskom živote si rovnaké znamenia buď rozumejú, alebo sa začnú nudiť. Žena Býk je romantická, muž sa rád obzerá po iných. Obaja radi vlastnia svojho partnera. Môže to byť dôvodom na výčitky, lebo ani jeden si neprizná chybu. V tom lepšom prípade, ktorý je častý, si rozumejú vo všetkých oblastiach : láska, financie, umenie a domácnosť. V nej je iste všetko pekne a harmonicky usporiadané.

Býk - Blíženci: Znamenia idúce po sebe si odovzdávajú štafetu so skúsenosťami. V tomto prípade by to bolo v poriadku, len Blíženca občas rozčuľuje Býkova pomalosť. Na druhej strane ho Býk priťahuje svojou krásou a umeleckými vlohami. Býk obdivuje na Blížencovi jeho všestrannosť a vyznanie sa v tlačenici. Blíženca s Býkom skôr vidíme ako kolegov v práci a nie manželov.

Býk - Rak: Obidve znamenia sú romanticky založené. Medzi týmito znameniami zvykne byť veľká zhoda, lebo obidve znamenia sú domácky založené. Rak je trochu náladový a to môže Býka znechutiť. Spoločný domov si väčšinou zariaďujú postupne a kvalitne. Obe znamenia majú rady prírodu a vidiek, kde môžu hľadať svoje pokojné hniezdočko lásky.

Býk - Lev: Najsilnejšie znamenie v horoskope Lev a dominantnosti chtivý Býk bojujú o moc. Vo vzťahu. má vládnuť predovšetkým spoločná láska. Lev je ohnivý - aktívny, Býk zemitý - pomalší, ale tvrdohlavý a neústupčivý. Obidvoch rozdiely v živloch hnevajú. Kvadrát medzi znameniami tvorí nesúlad v dlhodobom vzťahu. Vzťah často končí po prvom vzájomnom okúzlení.

Býk - Panna: Možná ostýchavosť Panny Býka niekedy odrádza. Zhodnosť živlov tieto znamenia predsa len nakoniec privedie k súladu. Ak Panna nechá svoje zábrany trpezlivým Býkom roztopiť, vznikne dlhodobý vzťah založený na dôvere a pokojnej láske. Panna si má dať pozor na kritizovanie a Býk trochu upustiť od prílišného experimentovania v sexe.

Býk - Váhy: Obidvom znameniam vládne bohyňa lásky, harmónie a krásy Venuša. Váhy sú pevné znamenie, ale netrvajú vždy na dominantnosti. Lepšie povedané, vedia si svojou diplomaciou obkrútiť Býka okolo prsta nadlho. Vzdušný živel Váh provokuje zemného Býka k žiarlivosti, aj keď k tomu často nemá príčinu.

Býk - Škorpión: Opozícia Býka a Škorpióna v zverokruhu urobí svoje. Na začiatku veľká príťažlivosť, radosť zo sexu, ale postupne vzťah prerastá do problematického kvôli rozdielnym názorom. Hĺbavosť Škorpióna a pritom ostrá pravda vhodená rovno do očí dominantnému Býkovi, často vzťah rozbije. Býk spočiatku ľutuje za vzťahom, ale často si skôr nájde trvalého partnera, ako jeho opozičný partner. Ak predsa len ostanú spolu, bude potrebné pristúpiť ku zásadným kompromisom.

Býk - Strelec: Dominantnosť Býka a sklony vlastniť partnera, rozčuľujú ohnivého Strelca, ktorý má rád svoju nezávislosť. Vzťah je udržateľný veľmi ťažko. Obe znamenia sú veľmi odlišné. Strelec je filozof.  Býk má rád zdravý sedliacky um. Občas sa mu zdajú Strelcove úvahy uletené. Je potrebné urobiť podrobný horoskop, pozrieť ako a kde sú postavené ostatné planéty, nielen Slnko v horoskope.

Býk - Kozorožec: Zemné znamenia, ktorými sú obaja rohatí partneri, spája živočíšna vášeň. Praktickosť zeme dáva rovnaký zmysel života obidvom, preto si väčšinou Býk s Kozorožcom dlho rozumejú. Emocionálne môžu byť rozdielni, ale obidvaja sú rozvážni v životne dôležitých otázkach. Veľmi dobre si rozmyslia, či sa im vzťah vyplatí, alebo nie, už pri vstupe do vzťahu.

Býk - Vodnár: Býk pod vplyvom Venuše sa viac zaujíma o pozemskú lásku, ako vzdušný Vodnár. Ten má viac záujmov v duchovnej oblasti a nerád sa viaže takým ( pre neho prízemným ) spôsobom ako Býk. Sklamaný Býk začína žiarliť na Vodnára. Vzťah je možný len pri veľkej tolerancii Býka, že Vodnárovi nebude chcieť pristrihovať krídelká.

Býk - Ryby: Obidve znamenia sú romanticky a sexuálne založené. Ak Býk nechá Rybu plávať v svojich tajomných vodách ( napr. ezoterika ), poskytne jej pritom ochranu a bezpečie, vytvoria dlhodobý harmonický vzťah. Empatická Ryba vytvorí Býkovi podmienky na rozvíjanie fantázie. Býk sa potom čuduje, koľko toho sa dá na svete objavovať. Na začiatku sa môže Býkovi zdať Rybka veľmi iluzórna a snivá a Býk Rybe veľmi prízemný a realistický. Obaja sa tak majú možnosť dostať presne do stredu bytia tu na Zemi.

Vyberte si znamenie, pre ktoré chcete zobraziť podrobnosti: