Kartářka Petra

Petra

Osobný kód 310

Kartářka Večernice

Večernice

Osobný kód 304

Zhoda partnerov podľa klasických znamení

Charakteristiky a porovnania spojení jednotlivých znamení majú všeobecný charakter. Pri vážnejšom posudzovaní vzťahov je potrebné si dať urobiť celý horoskop narodenia.

Zhoda partnerov podľa klasických znamení

Váhy (23.9. - 23.10.)

Váhy - Baran: Jemné Váhy obdivujú na začiatku akčného Barana, ale neskôr si nevedia zvyknúť na nepokojnú povahu Marsického spoločníka. Čo je pre niektorých bežný jav, pre Váhy je to už hrubosť. Ak to Baran pochopí a pokúsi sa o zjemnenie svojho prejavu, môžu spolu existovať. Ide to ale veľmi ťažko. Váhy sú predsa len skryto dominantné znamenie, pevné. Opozícia medzi znameniami v horoskope.

Váhy - Býk: Obidvom znameniam vládne bohyňa lásky, harmónie a krásy Venuša. Váhy sú pevné znamenie, ale netrvajú vždy na dominantnosti. Lepšie povedané, vedia si svojou diplomaciou obkrútiť Býka okolo prsta nadlho. Vzdušný živel Váh provokuje zemného Býka k žiarlivosti, aj keď k tomu často nemá príčinu.

Váhy - Blíženci: Vzdušné znamenia spája spoločný živel intelekt. Príťažlivosť medzi Blížencom a Váhami je veľká. Cennou devízou tu je spoločná reč. Keď pominie prvotná vášeň, majú sa tieto dve znamenia vždy o čom zhovárať. Blíženec nesmie zabúdať na vládkyňu partnerovho znamenia Venušu a vziať ho do spoločnosti a na kultúrne podujatia. On zas môže vyniknúť svojim darom reči. Venušansky doplnok ho bude šarmantne a diplomaticky viesť. Spokojnosť je tak na obidvoch stranách.

Váhy - Rak: Váhy sú spoločenské a Rak domácky založené znamenie. Rak má rád šetrenie, nerád utráca na luxus, radšej kupuje veci do domácnosti. Váhy rady míňajú peniaze na luxusné šatstvo a doplnky do spoločnosti. Obom im záleží na vzťahoch, ale každému inak. Rak si musí zvyknúť pri Váhach na spoločenské večierky a Váhy by mali občas sedieť doma pri teplom krbe, ktorý pre nich Rak udržuje.

Váhy - Lev: Jedinou chybičkou tohto spojenia môže byť veľká vášeň Leva, ktorú musia Váhy brzdiť. Postupne dôjde k súladu. Obe znamenia majú rady spoločnosť a divadelné umenie. V dramatických scénach sa často ako diváci presviedčajú o nutnosti diplomatického spolunažívania. Dvaja kultivovaní ľudia sa tak spoja postupne v krásny zväzok, ktorý poteší zrak i srdce okolia kde pôsobia.

Váhy - Panna: Panna rada žije podľa systému a poriadku. Váhy vnášajú do jej života čerstvý vietor. Panna ho musí vedieť prijať a nekritizovať Váhy za občasnú záhaľčivosť a míňanie peňazí na parádu. Obe znamenia majú rady jemnosť a pohodovosť. Preto, ak si od začiatku vymedzia hranice odkiaľ pokiaľ, môžu spolu dobre vychádzať.

Váhy - Váhy: Dve rovnaké vzdušné znamenia Váhy, milujúce harmóniu, umenie a lásku si veľmi dobre rozumejú. Napätie vzniká niekedy doma, keď nemá kto upratovať a variť. Aj tu sa vedia väčšinou diplomaticky dohodnúť. Výborné je, ak pomôže babička, gazdinka, alebo si naplánujú partneri služby v domácnosti. Ako pri všetkých rovnakých znameniach, aj tu občas hrozí nuda zo stereotypu. Na pomoc prichádza umelecká tvorba, alebo iná záľuba vo Venušanskom odvetví.

Váhy - Škorpión: Jemné Váhy sa vedia podriadiť silnému Škorpiónovi. Obidvom znameniam záleží na dobrom sexuálnom spolužití, preto ak to klapne v spálni, dohodnú sa. Milé a jemné Váhy priťahujú opačné pohlavie a plutónsky partner často žiarli. Ak si Škorpión uvedomí, že vzdušnému partnerovi má dať voľnosť a Váhy budú menej lietať mimo vzťahu, vzťah bude pokojnejší. Potom vydržia spolu.

Váhy - Strelec: Dobrodružný a zaujímavý Strelec imponuje milým Váham. Stávajú sa z nich väčšinou hneď priatelia. Váham však viac záleží na usadlejšom vzťahu, preto sú medzi touto dvojicou niekedy rozbroje. Ak Váhy prepáčia optimistickému Strelcovi jeho časté cesty za hranice všedných dní, ten zas ocení domov, ktorý Váhy vedia zútulniť svojim vkusom a eleganciou.

Váhy - Kozorožec: Obidve znamenia majú spoločný rys dosiahnuť v živote určité postavenie na úrovni. Váhy obdivujú Kozorožca za to, že vie zarobiť peniaze. Kozorožec zas má rád vedľa seba šarmantnú ženu, ktorá ho reprezentuje. Háčik je v tom, že Váhy rady spoločnosť a Kozorožec ju nemusí často. Podľa jeho vkusu sú Váhy málo pracovité a márnivé. Tu padne kosa na kameň.

Váhy - Vodnár: Vzdušný živel spája tieto znamenia do milého priateľského zväzku. Obaja majú radi umenie a sú spoločenskí. Vedia si dať voľnosť. To ich ešte viac zbližuje. Vodnár je doma nepraktický a je viac individualista. Prináša ale iskru do partnerstva. Váhy sa tiež venujú radšej intelektuálnym činnostiam. Ak si starostlivosť o domácnosť vezmú pod svoj patronát Váhy, budú fungovať dlho v harmónii a láske.

Váhy - Ryby: Vrodený vzťah k umeniu môže spájať tieto dve znamenia. Dá sa na tom budovať kamarátstvo. Pre trvalý vzťah sa bude musieť jedno z týchto dvoch znamení naučiť viesť. Ryba je snívajúca a rada pláva v svojich vodách. Váhy sú príjemné a spoločenské. Obidve znamenia sa neradi hádajú a rozhodujú. Ako dospejú k dôležitým rozhodnutiam, ak to nechávajú na toho druhého? Pohár nečinnosti raz pretečie a každý ostáva sám. Váhy určite nie dlho. Ryba rada pláva v tíme, tak si samotu vynahradí postupne tiež inde.

Vyberte si znamenie, pre ktoré chcete zobraziť podrobnosti: