Doporučujeme

Diana

Diana

Mám dar, s ktorým môžem pomôcť aj vám v ťažkej životnej situácii. Více »

Další kartářky online
Kartářka Petra

Petra

Osobný kód 310

Kartářka Adrianalin

Adrianalin

Osobný kód 153

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Janka

Janka

Osobný kód 174

Zhoda partnerov podľa klasických znamení

Charakteristiky a porovnania spojení jednotlivých znamení majú všeobecný charakter. Pri vážnejšom posudzovaní vzťahov je potrebné si dať urobiť celý horoskop narodenia.

Zhoda partnerov podľa klasických znamení

Kozorožec (22.12. - 20.1.)

Kozorožec - Baran: Dve rohaté a tvrdohlavé znamenia sa stretli v súboji. Rýchlosť a akčnosť Barana Kozorožca vytáča. Barana rozčuľuje konzervatívnosť partnera. Medzi Slnkami je v horoskope kvadrát. Je potrebné preštudovať ascendenty partnerov. Ak budú v súhlasnom živle potom je možno nádej udržať vzťah.

Kozorožec - Býk: Zemné znamenia, ktorými sú obaja, spája živočíšna vášeň. Praktickosť zeme dáva rovnaký zmysel života obidvom, preto si väčšinou Býk s Kozorožcom dlho rozumejú. Emocionálne môžu byť rozdielni, ale obidvaja sú rozvážni v životne dôležitých otázkach. Veľmi dobre si rozmyslia, či sa im vzťah vyplatí, alebo nie už pri vstupe do vzťahu.

Kozorožec - Blíženci: Rozdielnosť živlov vzduchu a zeme sa tu prejaví najmarkantejšie. Prelietavosť Blíženca rozčúli verného a konzervatívneho Kozorožca. Čo by pre iné znamenia bolo vzletné a zábavné, to chladný Kozorožec nestrpí. Kompromis by týmto dvom postupne pomohol, ale to už bude Blíženec za horami a dolami.

Kozorožec - Rak: Pragmatický Kozorožec je málo obratný a chladnejší v záležitostiach lásky, ktorú mu Rak môže ponúknuť plným priehrštím. Ak sa spoja, funguje vzťah skôr na pracovnej báze. Kozorožec oceňuje domácu kuchyňu Raka. Obidve znamenia sú skôr konzervatívne, nestriedajú často partnerov, preto môžu vydržať dlho spolu. V staršom veku sa Kozorožcov chlad roztopí. Možno až vtedy vyzná úprimne Rakovi lásku a vďačnosť, že s ním ostal.

Kozorožec - Lev: Optimizmus a srdečnosť Leva roztopí konzervatívneho Kozorožca, ktorý vie cúvnuť do pozadia, aby umožnil Levovi zažiariť v jeho celej kráse. Na svoje si Kozorožec počká. Prispôsobí sa Levovi dočasne, ak z toho čosi má. Vzťah dvoch odlišných ľudí spája túžba po kariére a udržiavanie tradícií. Srdečný a vášňou horiaci Lev často zhasína pri chlade Kozorožca a odchádza zo vzťahu.

Kozorožec - Panna: Kozorožec je znamenie, ktorému vládne pán času, prísny Saturn. Panna má rada presnosť a detaily, preto mu vyhovuje. Spája ich praktickosť, šetrnosť a rovnaké záľuby. Majú sa vždy o čom rozprávať. Čo sa týka sexuality, zdieľajú rovnaký názor. Iste nie je taká vášnivá ako u ohnivých znamení, ale vyhovuje obidvom. Tieto znamenia sa dávajú dohromady po zrelej úvahe a vydržia spolu dlho.

Kozorožec - Váhy: Obidve znamenia majú spoločný rys dosiahnuť v živote určité postavenie na úrovni. Váhy obdivujú Kozorožca za to, že vie zarobiť peniaze. Kozorožec zas má rád vedľa seba šarmantnú ženu, ktorá ho reprezentuje. Háčik je v tom, že Váhy rady spoločnosť a Kozorožec ju nemusí často. Podľa jeho vkusu sú Váhy málo pracovité a márnivé. Tu padne kosa na kameň.

Kozorožec - Škorpión: Kozorožec prináša istotu a konzervativizmus do vzťahu. Škorpión to napodiv kvituje, lebo je sám vážny a hÄşbavý. Prirodzená inteligencia a vzájomný rešpekt vytvára vážny vzťah. Škorpión dodáva partnerstvu fantáziu a cit. V Kozorožcovi sa to zúročí. Na oplátku posilňuje Škorpióna v oblasti financií. Silné a vyspelé znamenia vydržia spolu dlho, len by sa mali viac otvárať jeden druhému.

Kozorožec - Strelec: Dobrodružné a cestovateľské maniere Strelca dráždia konzervatívneho Kozorožca. Pritom by to tak nemuselo byť donekonečna.. V tomto vzťahu platí heslo: trpezlivosť ruže prináša. Hovorí sa, že čím starší Kozorožec, tým je hravejší, alebo v detstve starec v starobe mladík. So Strelcom je to opačne, na starosť zvykne dostať rozum a zvykne sa usadiť.

Kozorožec - Kozorožec: Hlboký vzťah, ktorý je založený na dlhodobom spoznávaní sa, až tak splynutí do jedného zväzku. Ak sa spoja takto dvaja páni času, môže to trvať naozaj večne. Pozor si majú dať obaja, aby nevkÄşzli do karierizmu a prílišného hmotného zabezpečovania rodiny. Romantika má často druhé husle u dvoch Kozorožcov. Nezabúdajte si ju aspoň cez víkendy dať na prvé miesto! Načo je drahý krb v dome, keď v ňom vyhasol oheň lásky?

Kozorožec - Vodnár: Vyspelé entity, ktoré majú problém ukázať svoje vnútro, alebo to možno nevedia. Vodnár naoko pôsobí, že nemá problém s citmi. Spoločné s Kozorožcom má to, že v citovej oblasti je tiež konzervatívny. Radšej sa budú spoločne zaoberať technikou a problémom na burze. Pritom by si mohli spolu tak dobre vyjsť. Ak rozpustia svoje bloky, môže byť z technicko-kamarátskeho vzťahu hlboké priateľstvo, končiace postupne sobášom v kostole.

Kozorožec - Ryby: Realistický zemský Kozorožec rád vezme jemnú snívajúcu Rybku pod svoju ochranu. Ona mu za to pripraví pokojný domov, kde môže čerpať sily na rozvíjanie svojej kariéry. Veď má svoj cieľ a jeho partnerka Ryba ho v tom podporuje. Pekné zasnúbenie reality spolu so snom. Vzťah trvá dlhodobo a bez veľkých emočných výkyvov.

Vyberte si znamenie, pre ktoré chcete zobraziť podrobnosti: