Doporučujeme

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Více »

Další kartářky online
Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Kartářka Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Zhoda partnerov podľa klasických znamení

Charakteristiky a porovnania spojení jednotlivých znamení majú všeobecný charakter. Pri vážnejšom posudzovaní vzťahov je potrebné si dať urobiť celý horoskop narodenia.

Zhoda partnerov podľa klasických znamení

Vodnár (21.1. - 18.2.)

Vodnár - Baran: Vzduch Vodnára podporuje oheň Barana. Medzi týmito znameniami funguje chémia, len či vydržia aj mimo spálne… Baran si má dať pozor, aby doprial Vodnárovi slobodu v rozhodovaní.  Vodnár zas na to, aby Baranovi nenútil svoje revolučné názory.

Vodnár - Býk: Býk pod vplyvom Venuše sa viac zaujíma o pozemskú lásku ako vzdušný Vodnár. Ten má viac záujmov v duchovnej oblasti a nerád sa viaže takým ( pre neho prízemným ) spôsobom ako Býk. Sklamaný Býk začína žiarliť na Vodnára. Vzťah je možný len pri veľkej tolerancii Býka, že Vodnárovi nebude chcieť pristrihovať krídelká.

Vodnár - Blíženci: Vzťah vzduch - vzduch prebieha ľahko a bez problémov. Revolučnému Vodnárovi Blíženec intelektuál nahráva. Cíti sa s ním hneď ako doma. Vodnár dáva Blížencovi prekvapujúco akúsi stabilitu. Obaja si dávajú určitú voľnosť v partnerstve. Ak aj napriek sympatiám a súhre oboch znamení neostanú v manželskom zväzku, ostávajú naďalej ako kamaráti.

Vodnár - Rak: Citovo založený Rak nachádza u Vodnára výzvu revolučne sa pohnúť zo svojej minulosti. Vodnár však často stráca trpezlivosť s Rakom. Rak Vodnárovi nevie odpustiť jeho “úlety” mimo domu. Vodnár sa rád vracia späť. Potrebuje zázemie, ktoré vie Rak najlepšie vytvoriť. Je tu potrebné urobiť veľa kompromisov u obidvoch, aby tento vzťah vydržal.

Vodnár - Lev: Dve silné osobnosti, pozitívne naladené, prežívajú zo začiatku pekné dobrodružstvo. Levovi viac záleží na vonkajších záležitostiach i keď má srdečnú povahu. Vodnár je zameraný viac na duchovno. Nedá si rozkazovať od najsilnejšieho znamenia v zverokruhu. Lev dodržuje tradície. Vodnár je novátor a revolucionár. Vzniká stret záujmov.  Vodnár ubzikne Levovi skôr, ako sa kráľ zvierat rozhodne “dať mu kopačky”.

Vodnár - Panna: Obe znamenia sú technicky orientované. Panna ovláda klasické odvetvia a Vodnár novosti. Panna ho za to obdivuje. Vodnár si váži zas u Panny systémovosť, ktorá mu chýba. Preto tieto znamenia často spolupracujú. So sexualitou je to trochu inak. Panna má rada stabilitu a vernosť. Vodnár večne niekde lieta a to Pannu rozčuľuje. Vie ho však pochopiť, veď sama je pod vládou pohyblivého Merkúra. Ak Vodnár toleruje Panne kritiku a Panna Vodnárove úlety, vedia spolu existovať.

Vodnár - Váhy: Vzdušný živel spája tieto znamenia do milého priateľského zväzku. Obaja majú radi umenie a sú spoločenskí. Vedia si dať voľnosť. To ich ešte viac zbližuje. Vodnár je doma nepraktický a je viac individualista. Váhy sa tiež venujú radšej intelektuálnym činnostiam. Ak si starostlivosť o domácnosť vezmú pod svoj patronát Váhy, budú fungovať dlho v harmónii a láske.

Vodnár - Škorpión: Slobodomyseľnosť vzdušného Vodnára a jeho záľuby mimo domu, iritujú žiarlivého a vlastníckeho Škorpióna. Obidvaja sú inteligentní, majú dar vhľadu do duše iného. Tento fakt im môže pomôcť, ak by sa aj napriek veľkej rozdielnosti pováh rozhodli byť spolu. Škorpión musí byť opatrný v sexuálnej oblasti. Od Vodnára nech nečaká veľkú náruživosť. Ak mu dopraje voľnosť, Vodnár ho prekvapí občas peknými chvíľkami milovania. Len či to sexuálne založenému Škorpiónovi bude stačiť.

Vodnár - Strelec: Jeden čihí, druhý hota, ale sekne im to spolu. Dve znamenia, ktoré sa naozaj stretli a dopÄşňajú sa. Obidvaja radi objavujú nové obzory. Spája ich humanizmus a duchovno. Vodnár je revolucionár, čo Strelec toleruje a obdivuje. Buď cestujú spolu, alebo si dajú načas slobodu a potom sa podelia o svoje zážitky. Optimistický Strelec dodáva energiu Vodnárovi, keď má spleen pri zamýšľaní sa nad budúcnosťou ľudstva. Dokonca mu dáva podnety na spoločné projekty vylepšenia budúcnosti.

Vodnár - Kozorožec: Vyspelé entity, ktoré majú problém ukázať svoje vnútro, alebo to možno nevedia. Vodnár naoko pôsobí, že nemá problém s citmi. Spoločné s Kozorožcom má to, že v citovej oblasti je tiež konzervatívny. Radšej sa budú spoločne zaoberať technikou a problémom na burze. Pritom by si mohli spolu tak dobre vyjsť. Ak rozpustia svoje bloky, môže byť z technicko-kamarátskeho vzťahu hlboké priateľstvo, končiace postupne sobášom v kostole.

Vodnár - Vodnár: Ak sa stretnú dva revolučné typy, často znegujú veľký výstrel Auróry, aj keď by sa to dalo čakať. Prečo? Lebo cítia, že sú na jednej lodi. Predsa si nebudú škodiť. Ak sa nezhodnú v názoroch i v sexe, čo býva málokedy, tak ostanú kamaráti. Veď je toľko iných možností, ako využiť vzťah dvoch ľudí. Často sa spájajú na projektoch pomoci ľudstvu a prírode.

Vodnár - Ryby: Dve posledné znamenia zverokruhu vedia skoro všetko. Spojenie takých dvoch ľudí je veľmi zaujímavé i keď sa zdá na prvý pohľad, že sú veľmi rozdielni. Empatická Rybka precíti, to čo Vodnár intuitívne vycíti. Ryba dopÄşňa Vodnára jemnosťou.  Vodnár vie svoju spoločníčku usmerniť, aby nezaplávala do mútnych vôd svojich ilúzií. Na začiatku si uránsky partner musí dať ale pozor, aby neptúnsku zverenkyňu nevyplašil svojou rádioaktívnou rýchlosťou.

Vyberte si znamenie, pre ktoré chcete zobraziť podrobnosti: