Kartářka Petra

Petra

Osobný kód 310

Kartářka Večernice

Večernice

Osobný kód 304

Zhoda partnerov podľa klasických znamení

Charakteristiky a porovnania spojení jednotlivých znamení majú všeobecný charakter. Pri vážnejšom posudzovaní vzťahov je potrebné si dať urobiť celý horoskop narodenia.

Zhoda partnerov podľa klasických znamení

Ryby (19.2. - 20.3.)

Ryby - Baran: Konečne znamenie pre akčného Barana, ktorému nevadí jeho snaha vládnuť a dominovať. Snivé a romantické Rybky svojou empatiou udivujú a odzbroja ohnivého Barana. Oheň nemusí byť stále zahasený vodou, môže tú vodičku priviesť do príjemného varu! Prekvapujúco dobrý a nádejný vzťah!

Ryby - Býk: Obidve znamenia sú romanticky a sexuálne založené. Ak Býk nechá Rybu plávať v svojich tajomných vodách ( napr. ezoterika ), poskytne jej pritom ochranu a bezpečie, vytvoria dlhodobý harmonický vzťah. Empatická Ryba vytvorí Býkovi podmienky na rozvíjanie fantázie. Býk sa potom čuduje, koľko toho sa dá na tomto svete objavovať. Na začiatku sa môže Býkovi zdať Rybka veľmi iluzórna a snivá a Býk Rybe veľmi prízemný a realistický. Obaja sa tak majú možnosť dostať presne do stredu bytia tu na Zemi.

Ryby - Blíženci: Citlivá a empatická Ryba pritiahne zvedavého Blíženca. Ten svojou nestálosťou zraňuje Rybu, ktorá sa utieka k ružovým snom o náprave svojho partnera. Po nasadení triezveho posúdenia situácie, Ryba odpláva do svojich vôd a Blíženec letí ako čajka za ďalšou zaujímavou korisťou.

Ryby - Rak: Dve vodné znamenia, ktoré dokážu nájsť súhru v každej oblasti žitia: či je to milovanie, zariaďovanie bytu, alebo spoločná práca. Často majú spolu kŕdeľ detí, ktoré pekne vychovávajú. Ak sa im narodí dieťa, ktoré je v iskrivejšom znamení, utuží to viac rodinný život, lebo im zaženie nudu, ktorá by im od pokojného spolužitia hrozila.

Ryby - Lev: Pasívnejšia Ryba obdivuje žiariaceho Leva. Ten svojim ohňom hľadá aktívnejšieho partnera, ktorý mu bude dávať, nielen prijímať. Citlivosť Ryby pôjde postupne na nervy Levovi. Empatická Ryba to vycíti a odpláva prekvapenému Levovi. Ak chcú obe znamenia ostať spolu, je dobré vložiť fantáziu Ryby a tvorivosť Leva do zmysluplnej činnosti. Lev vynikne a Rybka nájde citové uspokojenie. Môže ňou byť aj charitatívna činnosť, alebo umenie.

Ryby - Panna: Opozícia znamení v zverokruhu nemusí vždy znamenať nesúhru. Tieto dve znamenia sa nepriťahujú na prvý pohľad. Keď sa spoznajú, pochopia, že sa majú jeden od druhého možnosť veľa naučiť. Ryba pláva v svojich snivých vodách a je plná fantázie. Pragmatická Panna Rybu uzemní, vlastne uvedie do triezveho života na Zemi. Ak to Ryba prijme, je spokojnosť na oboch stranách. Panna sa zas stáva vnímavejšia k veciam medzi nebom a zemou, kde je Ryba doma.

Ryby - Váhy: Vrodený vzťah k umeniu môže spájať tieto dve znamenia. Dá sa na tom budovať kamarátstvo. Pre trvalý vzťah sa bude musieť jedno z týchto dvoch znamení naučiť viesť. Ryba je snívajúca a rada pláva v svojich vodách. Váhy sú príjemné a spoločenské. Obidve znamenia sa neradi hádajú a rozhodujú. Ako dospejú k dôležitým rozhodnutiam, ak to nechávajú na toho druhého? Pohár nečinnosti raz pretečie a každý ostáva sám. Váhy určite nie dlho. Ryba rada pláva v tíme, tak si samotu vynahradí postupne tiež inde.

Ryby - Škorpión: Spojenie dvoch vodných znamení tvorí krásny trigón, priaznivý astrologický aspekt. Jemná Rybka čerpá silu, ktorú jej Škorpión rád poskytne, lebo ocení vzájomnú hlbokú príťažlivosť a povedzme to úprimne: i sexualitu. Vlastnícky pud Škorpióna Rybe nevadí, podnecuje ju to do umeleckej tvorby a k rozvíjaniu fantázie. Tam kdesi, v ich spoločnom sne je úplné splynutie v jedno a transformácia v božské bytosti.

Ryby - Strelec: Každé spojenie dvoch znamení sa zakladá na fascinácii toho druhého, resp. tým druhým. Ďalej prichádza do úvahy spoločný záujem o niečo. V našom prípade to môže byť umenie, často poézia. Strelec potrebuje okrem umenia aj slobodu. Rybka sa rada viaže, niekedy býva až závislá na partnerstve. To Strelec dlho nevydrží a ubzikne ďaleko, najradšej do cudziny. V najlepšom prípade Rybka počká, pokým sa Strelec sa vybúri na svojich cestách. Potom môžu pokračovať v pokojnejšom vzťahu.

Ryby - Kozorožec: Realistický zemský Kozorožec rád vezme jemnú snívajúcu Rybku pod svoju ochranu. Ona mu za to pripraví pokojný domov, kde môže čerpať sily na rozvíjanie svojej kariéry. Veď má svoj cieľ a jeho partnerka Ryba ho v tom podporuje. Pekné zasnúbenie reality spolu so snom. Vzťah trvá dlhodobo a bez veľkých emočných výkyvov.

Ryby - Vodnár: Dve posledné znamenia zverokruhu vedia skoro všetko. Spojenie takých dvoch ľudí je veľmi zaujímavé i keď sa zdá na prvý pohľad, že sú veľmi rozdielni. Empatická Rybka precíti, to čo Vodnár intuitívne vycíti. Ryba dopÄşňa Vodnára jemnosťou.  Vodnár vie svoju spoločníčku usmerniť, aby nezaplávala do mútnych vôd svojich ilúzií. Na začiatku si Uránsky partner musí dať ale pozor, aby Neptúnsku zverenkyňu nevyplašil svojou rádioaktívnou rýchlosťou.

Ryby - Ryby: Hovorí sa, že Ryby mlčia ako ryby. Samozrejme, že to tak nemusí byť, ale dva Neptúnske spojenia sa iste svojou silnou empatiou vedia dohodnúť aj bez rečí. Hlavne v sexualite, ale aj v umeleckej tvorbe. Často sa so znamením Rýb stretávame u umelcov. Je medzi nimi veľa manželských párov, ktoré majú krízy, ale vedia si odpustiť a znova sa dať dohromady. Hlavne kvôli tomu súzneniu bez slov, v ktorom čerpajú inšpiráciu do svojej ďalšej práce.

Vyberte si znamenie, pre ktoré chcete zobraziť podrobnosti: