Doporučujeme

Diana

Diana

Mám dar, s ktorým môžem pomôcť aj vám v ťažkej životnej situácii. Více »

Další kartářky online
Kartářka Adrianalin

Adrianalin

Osobný kód 153

Kartářka Petra

Petra

Osobný kód 310

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Janka

Janka

Osobný kód 174

Zhoda partnerov podľa klasických znamení

Charakteristiky a porovnania spojení jednotlivých znamení majú všeobecný charakter. Pri vážnejšom posudzovaní vzťahov je potrebné si dať urobiť celý horoskop narodenia.

Zhoda partnerov podľa klasických znamení

Blíženci (21.5. - 21.6.)

Blíženci - Baran: Intelektuálny a rýchly Blíženec sa rád spája s aktívnym Baranom. Baví ho to dovtedy, kým je to pre neho zaujímavé. Ak sa vyčerpá fantázia a komunikácia stojí na bode mrazu, odchádza. Ak ale Baran toleruje náladovosť Blíženca, môže im to predsa len spolu vyjsť. V tomto vzťahu je potrebné skĺbiť prevládajúce fyzické aktivity u Barana s intelektuálnymi u Blíženca.

Blíženci - Býk: Znamenia idúce po sebe si odovzdávajú štafetu skúseností. V tomto prípade by to bolo v poriadku, len Blíženca občas rozčuľuje Býkova pomalosť. Na druhej strane ho Býk priťahuje svojou krásou a umeleckými vlohami. Býk obdivuje na Blížencovi jeho všestrannosť a vyznanie sa v tlačenici. Blíženca s Býkom skôr vidíme ako kolegov v práci a nie manželov.

Blíženci - Blíženci: Rovnaké znamenia si buď veľmi dobre rozumejú, alebo sa nudia. Vzťah dvoch premenlivých Blížencov môže vydržať, ak nájdu kompromis a odolajú vážnym zvodom ostatných znamení. Príťažlivosť je prechodným javom medzi nimi. Ak si doprajú dosť voľnosti, spoločné intelektuálne záujmy ich môžu udržať spolu.

Blíženci - Rak: Rozlietanosť Blíženca zraňuje domácky založeného Raka. Blíženec je hravý a často nemyslí niektoré výčitky tak vážne, ako to berie jeho partner. Citlivý Rak im neporozumie a urazí sa. Vznikajú nezhody, ktoré Rak často vyhadzuje Blížencovi na oči. Ten sa zo začiatku pokúša zvrtnúť problém na žart, ak to Rak nepochopí, začne sa Blíženec nudiť a hľadá zábavku inde.

Blíženci - Lev: Lev je rád obdivovaný, ale je veľkorysý a tvorivý. Blíženec má tiež veľa nápadov, ako sa vo vzťahu nenudiť. Ak si budú vedomí svojich slabostí a zachovajú tolerantnosť voči nim, napr. Blíženec pochváli Leva a Lev ocení mnohostrannosť Blíženca, vydržia spolu roky. Lev si má dávať pozor, aby Blíženca veľmi nevychovával. Vtedy mu môže vzdušný spoločník ufrngnúť.

Blíženci - Panna: Spoločný vládca, posol bohov Merkúr, často spojí tieto dve znamenia do zväzku. Po doznení prvých vášni, Panna kritizuje Blíženca v snahe stále vylepšovať vzťah. Blíženec to berie ako obmedzovanie a vyletúva zo vzťahu. Vracia sa, ale frustrovaná a nepochopená Panna sa uzatvára do seba. Udržať vzťah pomôže spoločná komunikácia, v ktorej sú tieto znamenia majstri. Háčik je v tom, že musia obidvaja ešte chcieť.

Blíženci - Váhy: Vzdušné znamenia spája spoločný živel intelekt. Príťažlivosť medzi Blížencom a Váhami je veľká. Cennou devízou tu je spoločná reč. Keď pominie prvotná vášeň, majú sa tieto dve znamenia vždy o čom zhovárať. Blíženec nesmie zabúdať na vládkyňu partnerovho znamenia Venušu a vziať ho do spoločnosti a na kultúrne podujatia. On zas môže vyniknúť svojim darom reči. Venušansky doplnok ho bude šarmantne a diplomaticky viesť. Spokojnosť je tak na obidvoch stranách.

Blíženci - Škorpión: Počiatočná príťažlivosť je ohromujúca, ale Blíženec si musí byť vedomý, že sa spája so žiarlivým spoločníkom. Škorpión má síce magickú príťažlivosť, fascinuje ňou Blíženca, ale ten si postupne viac cení svoju slobodu. Pozor, ak opustí Blíženec prvý Škorpíka, musí to urobiť šikovne. Inak získa úhlavného nepriateľa.

Blíženci - Strelec: Obidve znamenia sú nepokojné, slodobomyseľné, čo by ich mohlo spájať. Opozícia medzi znameniami je dosť poznateľná. Ináč veselý a priamy Blíženec, začne Strelca kritizovať za jeho prílišné filozofovanie. Strelca sa to dotkne. Oheň Strelca, ktorý mohol byť mierne a dlho vyživovaný vzduchom Blíženca, náhle vzplanie ako fakľa. Vzťah zhorí vo vášnivom ohni protirečení si navzájom.

Blíženci - Kozorožec: Rozdielnosť živlov vzduchu a zeme sa tu prejaví najmarkantejšie. Prelietavosť Blíženca rozčúli verného a konzervatívneho Kozorožca. Čo by pre iné znamenia bolo vzletné a zábavné, to chladný Kozorožec nestrpí. Kompromis by týmto dvom postupne pomohol, ale to už bude Blíženec za horami a dolami.

Blíženci - Vodnár: Vzťah vzduch - vzduch prebieha ľahko a bez problémov. Revolučnému Vodnárovi Blíženec intelektuál nahráva. Cíti sa s ním hneď ako doma. Vodnár dáva Blížencovi prekvapujúco akúsi stabilitu. Obaja si dávajú určitú voľnosť v partnerstve. Ak aj napriek sympatiám a súhre oboch znamení neostanú v manželskom zväzku, ostávajú naďalej ako kamaráti.

Blíženci - Ryby: Citlivá a empatická Ryba pritiahne zvedavého Blíženca. Ten svojou nestálosťou zraňuje Rybu, ktorá sa utieka k ružovým snom o náprave svojho partnera . Po nasadení triezveho posúdenia situácie, Ryba odpláva do svojich vôd a Blíženec letí ako čajka za ďalšou zaujímavou korisťou.

Vyberte si znamenie, pre ktoré chcete zobraziť podrobnosti: