Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Petra

Petra

Osobný kód 310

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Večernice

Večernice

Osobný kód 304

Zhoda partnerov podľa klasických znamení

Charakteristiky a porovnania spojení jednotlivých znamení majú všeobecný charakter. Pri vážnejšom posudzovaní vzťahov je potrebné si dať urobiť celý horoskop narodenia.

Zhoda partnerov podľa klasických znamení

Škorpión (24.10. - 22.11.)

Škorpión - Baran: Spoločný vládca obidvoch znamení Mars prináša do vzťahu dynamiku, ale i rozpory. Vášne je tu veľa, ale aj protirečení. Baran je prieskumník, čo Škorpióna nadchne hneď od začiatku, ale jeho žiarlivosť Barana znechucuje a zlostí. Boj o moc medzi partnermi zachádza niekedy až do agresivity. Krátky, ale nezabudnuteľný vzťah.

Škorpión - Býk: Opozícia Býka a Škorpióna v zverokruhu urobí svoje. Na začiatku veľká príťažlivosť, radosť zo sexu, ale postupne vzťah prerastá do problematického kvôli rozdielnym názorom. Hĺbavosť Škorpióna a pritom ostrá pravda vhodená rovno do očí tiež dominantnému Býkovi, často vzťah rozbije. Býk spočiatku ľutuje za vzťahom, ale často si skôr nájde trvalého partnera ako jeho opozičný partner. Ak predsa len ostanú spolu, bude potrebné pristúpiť ku zásadným kompromisom.

Škorpión - Blíženci: Počiatočná príťažlivosť je ohromujúca, ale Blíženec si musí byť vedomý, že sa spája so žiarlivým spoločníkom. Škorpión má síce magickú príťažlivosť, fascinuje ňou Blíženca, ale ten si postupne viac cení svoju slobodu. Pozor, ak opustí Blíženec prvý Škorpíka, musí to urobiť šikovne. Inak získa úhlavného nepriateľa.

Škorpión - Rak: Domácky založený Rak je verný, čo žiarlivý Škorpión ocení, lebo sa tak nenaruší jeho dominantnosť vo vzťahu. Rak potrebuje istotu a zázemie a to mu silný Škorpión poskytuje. K tomu ak pripočítame súhlasný živel vodu, máme tu veľkú nádej na dobrý vzťah. Ako všade v normálnom živote a nie v rozprávke, aj tu máme háčik. Partneri si majú dať pozor na lipnutie na svojom vzťahu. Trochu voľnosti občas nezaškodí.

Škorpión - Lev: Stretnutie dvoch najsilnejších znamení v našom slnečnom zverokruhu. Obidve znamenia sa musia rešpektovať a dávať si navzájom úctu. Kompromisné jednanie a rozdelenie dôležitosti v spoločnom nažívaní je veľmi dôležité. Sexuálna súhra je vážnou súčasťou ich života. Ak klapne na výbornú, môžu sa pohnúť ďalej. Dohodnú sa. Lev je totiž citlivý na extrovertnú oblasť a Škorpión na introvertnú oblasť. Svoju túžbu po dominantnosti si môže uplatniť Lev v oblasti spoločenskej a Škorpiónska polovička páru môže vládnuť doma.

Škorpión - Panna: Panna dovolí Škorpiónovi dominantnosť. Ten to ocení, len žiada niekedy od Panny priveľa v sexuálnej oblasti. Panna ho za to kritizuje. Kvôli tomu hľadá Škorpión partnera v iných povoľnejších vodách. Ak ale pristupuje k Panne pomaly a systematicky, dosiahne postupne svoje. Tento spôsob je pre Pannu prijateľnejší, dokonca môže Škorpióna milo prekvapiť.

Škorpión - Váhy: Jemné Váhy sa vedia podriadiť silnému Škorpiónovi. Obidvom znameniam záleží na dobrom sexuálnom spolužití, preto ak to klapne v spálni, dohodnú sa. Milé a jemné Váhy priťahujú opačné pohlavie a plutónsky partner často žiarli. Ak si Škorpión uvedomí, že vzdušnému partnerovi má dať voľnosť a Váhy budú menej lietať mimo vzťahu, vzťah bude pokojnejší. Potom vydržia spolu.

Škorpión - Škorpión: Spojenie dvoch Škorpiónov je plné vášne, náruživosti a nie je asi nikdy nudné. Úprimnosť bez servítky vhodená rovno do akcie, či už v spálni, alebo v práci môže fascinovať tých, ktorí majú možnosť dve Marsicko - Plutónske bytosti pozorovať. Často si vystačia sami dvaja, lebo sú obidvaja hĺbaví a introvertní. Veľká inteligencia a záľuba v milostných, niekedy až tantrických hrách, ich predsa len drží pokope. Žiarlivosť je záležitosťou číslo jedna, ktorú si obaja partneri majú spracovať v tomto živote.

Škorpión - Strelec: Optimizmom nabitý Strelec pritiahne hĺbavého Škorpióna niekde na svojich cestách za dobrodružstvom. Obidvoch spája záujem o neprebádané a tajomné veci. Spolu môžu zažiť krásny vzťah, založený nielen na sexe, ale aj na filozofii a citoch. Žiarlivosť, niekedy i pesimizmus Škorpióna, odrádza Jupiterského partnera od pevného a ideálneho zväzku navždy, ktorý hľadá celý život.

Škorpión - Kozorožec: Kozorožec prináša istotu a konzervativizmus do vzťahu. Škorpión to napodiv kvituje, lebo je sám vážny a hĺbavý. Prirodzená inteligencia a vzájomný rešpekt vytvára vážny vzťah. Škorpión dodáva partnerstvu fantáziu a cit. V Kozorožcovi sa to zúročí. Na oplátku posilňuje Škorpióna v oblasti financií. Silné a vyspelé znamenia vydržia spolu dlho, len by sa mali viac otvárať jeden druhému.

Škorpión - Vodnár: Slobodomyseľnosť vzdušného Vodnára a jeho záľuby mimo domu, iritujú žiarlivého a vlastníckeho Škorpióna. Obidvaja sú inteligentní, majú dar vhľadu do duše iného. Tento fakt im môže pomôcť, ak by sa aj napriek veľkej rozdielnosti pováh rozhodli byť spolu. Škorpión musí byť opatrný v sexuálnej oblasti. Od Vodnára nech nečaká veľkú náruživosť. Ak mu dopraje voľnosť, Vodnár ho prekvapí občas peknými chvíľkami milovania. Len či to sexuálne založenému Škorpiónovi bude stačiť.

Škorpión - Ryby: Spojenie dvoch vodných znamení tvorí krásny trigón, priaznivý astrologický aspekt. Jemná Rybka čerpá silu, ktorú jej Škorpión rád poskytne, lebo ocení vzájomnú hlbokú príťažlivosť a povedzme to úprimne: i sexualitu. Vlastnícky pud Škorpióna Rybe nevadí, podnecuje ju to do umeleckej tvorby a k rozvíjaniu fantázie. Tam kdesi, v ich spoločnom sne je úplné splynutie v jedno a transformácia v božské bytosti.

Vyberte si znamenie, pre ktoré chcete zobraziť podrobnosti: