Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Více »

Další kartářky online
Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Věštec Mirek

Mirek

Osobný kód 181

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínský horoskop na březen 2023

Měsíční horoskop

Horoskop vás upozorní na to, jak probíhající dny měsíce ovlivňují podvědomí lidí, kteří jsou zařazeni v jednotlivých znameních čínského zvěrokruhu. Vykreslí vám vliv slunečního znamení a jeho vládnoucí planety.

Foto: Adobe Stock

Tip na březen

Jedným slovom, Zajac je rodinne založený. Záleží mu na jeho “nore”, preto sa o ňu stará. To ho ctí, ale je tu háčik. Niekedy však opatruje svoje hniezdo až tak, že nepozerá na potreby ostatných jej obyvateľov, lebo sa nazdáva, že jeho názor je ten najlepší. Preto by sme si mali viacej dávať dôraz na empatické myslenie, aby sme si zo Zajaca vzali len to najlepšie, ako napríklad schopnosť šíriť radosť, harmóniu a humor, ale byť opatrní na podvodníkov.

Zajac je totiž dosť dôverčivý a nemá rád, ak niekto trpí. Pokiaľ chcete niekomu pomôcť, dajte si pozor, aby ste nedopadli tak, že chorý bude niesť zdravého. Rozumejte tomu tak, že tým nemocným budete pravdepodobne vy! 

Rozmanitosť a hojnosť, ktoré nám prináša marec, treba využiť. Vo svojich činnostiach nepozerajte len na krátkodobú vyhliadku, ale prezieravo hľaďte do budúcnosti. Niekedy sa nám totiž môže niečo zdať bombasticky výhodné, čo však nemusí byť celkom pravda, ak sa na to pozrieme z nadhľadu. Platí to hlavne pri vylepšovaní vášho domova. Nekupujte lacné, nekvalitné veci, doprajte si dostatok času na premyslenie farieb v izbách, tešte sa z každej drobnosti a vnášajte lásku do vášho obydlia.

Poslednú tretinu marca bude mesačným vládcom Drak, ktorý prináša viac dynamiky a vzrušenia. Schopnosť Draka vidieť aj do ďalekej budúcnosti, vám možno pomôže opraviť chyby a nedostatky, ktoré ste doteraz nevideli. Napriek tomu si treba dať pozor, aby ste, obrazne povedané, pre krásny les nezabúdali i na jednotlivé stromy.

Zdravie

V marci sa o svoju starostlivosť hlási žlčník. Ten je potrebný na spracovanie tukov zo stravy. Nachádza sa pri pečeni, ktorá je chemickým laboratóriom nášho tela. Aby nám tento dôležitý orgán dobre fungoval, treba mať aj funkčný žlčník.

Preto je namieste aj toto pôstne obdobie, kedy sa stravujeme striedmejšie. Darujme svojmu žlčníku zaslúženú dovolenku bez vyprážaných pokrmov! Naša pečeň sa tak môže ľahšie zregenerovať. Kto už žlčník nemá, o to viac by mal dodržiavať diétu, ktorá obsahuje len trochu za studena lisovaných olejov a blanšírovanú zeleninu.

Nespokojný žlčník sa po emočnej stránke prejaví nervóznym správaním a výbuchmi zlosti.

Dni sú už opäť dlhšie, prinášajú viacej optimizmu. Venujte sa svojim záhradkám alebo balkónom a izbovým kvetinkám. Vypestujte si trebárs aj vlastné priesady okrasných rastlín a zeleniny na parapete alebo v skleníku.

Kto tak robí vie, že práca s rastlinkami prináša pokoj v duši a každodennú radosť z nových lístkov. Tým sa do nás vlieva optimizmus, chuť žiť a tešiť sa z novej jari!

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobrazit horoskop na březen pro znamení: