Výklad karet a spirituální poradenství

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Čínský horoskop na leden - Drak

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Váš výborný nadhľad na problémy sa teraz trochu zaclonil, čo spôsobuje, že si nerozumiete tak, ako inokedy so sebou samým i okolím. Čo sa týka lásky by vám mohlo byť teraz veľmi dobre, preto sa snažte ten mráčik vo vás odohnať. Pomôžu spomienky na harmonickejšie obdobia. Vyvarujte sa hádkam, ktoré by mohli vzniknúť pripomínaním minulých prehreškov.

Peniaze a práca

Pri práci si treba dať pozor na detaily, ktoré vám môžu unikať. Náchylní ste k tomu prvé tri týždne z januára. Dajte pozor aj pri odosielaní pracovných mailov, aby tam neboli chybičky. Obchodne sa môžete spojiť teraz s Opicou, ktorá má na vás v tomto ohľade dobrý vplyv. Svoje vysoké pracovné požiadavky jej však ordinujte po kvapkách. 

Zdravie

Drak má podľa čínskeho zverokruhu nebeskú moc a Zem mu tiež fandí. Netreba to však preceňovať! Teraz, keď začínajú fašiangy prílišné hýrenie a oslavy zdraviu neprospejú. Nakoniec, zabaviť sa dá aj bez alkoholu. Kroťte si svoju tvrdohlavosť a výbušnosť, aby ste si nenatĺkli hlavu. Myslené je to na fyzickej úrovni i tej psychickej.

Zobrazit horoskop na leden pro znamení: