Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Více »

Další kartářky online
Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Kartářka Karla

Karla

Osobný kód 180

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Čínský horoskop na leden - Buvol

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Prvá polovica januára vás môže zaskočiť minulosťou. Pokiaľ sa vám ozve niektorá stará láska a vy ste šťastne zadaní, tu nie je čo riešiť. Urobte poslednú bodku za šteklivými myšlienkami, lebo ak sa spolu občas nudíte, je to aj vaša záležitosť. Voľní by mali investovať do svojho sebavedomia. Kúpte si niečo pekné na seba. Vždy je tu možnosť aj internetovej zoznamky.

Peniaze a práca

V práci sa treba poučiť z minulosti, možno zájdete v myšlienkach aj do mladších čias. Niektorí z vás berú veci v zamestnaní prakticky, ale nevyužívajú kreativitu. V prvých troch týždňoch si dajte pozor na finančníctvo, hlavne resty z minulosti. Vždy sa dajú dať do poriadku, hoci to bude stáť viacej času.

Zdravie

Pokiaľ sa chystáte na cesty, nezabudnite si všetko naplánovať a vziať lieky a doplnky výživy. V tejto dobe je dôležitý vitamín D. Pobudnite aspoň počas obeda vonku. Byvol je navonok pokojný, ale vo vnútri duše to niekedy vrie. Preto, ak vás niečo štve, vyriešte to hneď. Pokiaľ máte radi banány, konzumujte ich, upokoja vás, prípadne si dajte B vitamín, jedzte strukoviny a hrozienka.

Zobrazit horoskop na leden pro znamení: