Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Více »

Další kartářky online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Kartářka Adrianalin

Adrianalin

Osobný kód 153

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Čínský horoskop na leden - Vepř

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

V láske sa niektorým Prasatám začalo trochu kaziť šťastie, ale tento pocit by nemal dlho trvať. Koniec januára bude priaznivejší. Vy sa viete svojou dobrosrdečnosťou dostať zo všetkého. Vyhýbajte sa aj naďalej Hadom a Kozám, lebo s tými si nerozumiete. Ibaže by ste sa nimi chceli nechať využívať. No za tie roky ste už asi aj sami na to prišli, že k vám pasuje Zajac, ktorého rok už máme na dosah! 

Peniaze a práca

S financiami sa vám črtá polepšenie, ak sa spojíte s niekým, kto má podobné zmýšľanie o peniazoch a práci ako vy. Poctivá kariéra, svedomitosť a usilovnosť, to sú vaše atribúty, ktorých sa držte i naďalej. Pozor však na ľudí, ktorí by vás chceli využívať. Vy sa dáte ľahko oklamať, ako sa vraví - opiť rožkom! Berte to ako radu k opatrnosti a ostražitosti, nie ako kritiku. 

Zdravie

Čas fašiangový núka hojnosť jedla i pitia. Svedomité Prasa si povie, že po ťažkej práci si zaslúži pohov, zábavu, pitie i dobré jedlo. Tu môže nastať zlom a následne pohroma! Pokiaľ sa nebudete držať správnej miery, skončíte ľahko pod stolom. Určte si preto svoju stopku a tej sa držte, aj keby padali traktory z neba, či božská mana! Vytriezvenie by bolo bolestivé.

Zobrazit horoskop na leden pro znamení: