Výklad karet a spirituální poradenství

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Kartářka Janita

Janita

Osobný kód 162

Čínský horoskop na leden - Pes

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

V láske ste sa postavili na tú stranu, ktorá je pre vás najlepšia. Pokiaľ nie, mesiac január vám ukáže cestu. Počúvajte nielen ušami, ale i srdcom. Vernosť je vašou silnou stránkou, ale buďte verní i svojim zásadám. Neuzatvárajte sa do seba, pokiaľ váš partner s vami neznie vo všetkom. Protiklady sa predsa priťahujú. 

Peniaze a práca

Na poli financií a tým i práce máte pred sebou celkom úspešné obdobie. Netreba sa pritom zamerať len na kariérny rast, ale i na duchovný rozvoj. Opatrní buďte však vo vzťahu s autoritami vo vašom živote. Možno bude k veci, urovnať si svoj vzťah so šéfom, ktorý vám pripomína niektorú z autorít z vášho detstva.

Zdravie

Je na čase skoncovať s pesimizmom a tvrdohlavosťou. Tieto kritické slová nie sú tu kvôli tomu, aby ste boli smutní. Niekedy je to tak, že človek vie poradiť druhým, no a sám sebe si nevie pomôcť. Zlom k lepšiemu nastane vtedy, ak sa na seba pozriete do zrkadla a poviete si: Dosť! Nastávajúci rok Zajaca praje Psom všeobecne, preto sa chyťte toho hneď ku koncu mesiaca január!

Zobrazit horoskop na leden pro znamení: