Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Hantyl

Hantyl

Pomôžem vám rozhodnúť sa a nájsť správnu cestu životom. Více »

Další kartářky online
Kartářka Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Veronika

Veronika

Osobný kód 302

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Čínský horoskop na leden - Pes

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

V láske ste sa postavili na tú stranu, ktorá je pre vás najlepšia. Pokiaľ nie, mesiac január vám ukáže cestu. Počúvajte nielen ušami, ale i srdcom. Vernosť je vašou silnou stránkou, ale buďte verní i svojim zásadám. Neuzatvárajte sa do seba, pokiaľ váš partner s vami neznie vo všetkom. Protiklady sa predsa priťahujú. 

Peniaze a práca

Na poli financií a tým i práce máte pred sebou celkom úspešné obdobie. Netreba sa pritom zamerať len na kariérny rast, ale i na duchovný rozvoj. Opatrní buďte však vo vzťahu s autoritami vo vašom živote. Možno bude k veci, urovnať si svoj vzťah so šéfom, ktorý vám pripomína niektorú z autorít z vášho detstva.

Zdravie

Je na čase skoncovať s pesimizmom a tvrdohlavosťou. Tieto kritické slová nie sú tu kvôli tomu, aby ste boli smutní. Niekedy je to tak, že človek vie poradiť druhým, no a sám sebe si nevie pomôcť. Zlom k lepšiemu nastane vtedy, ak sa na seba pozriete do zrkadla a poviete si: Dosť! Nastávajúci rok Zajaca praje Psom všeobecne, preto sa chyťte toho hneď ku koncu mesiaca január!

Zobrazit horoskop na leden pro znamení: