Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Více »

Další kartářky online
Kartářka Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Sara

Sara

Osobný kód 176

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Čínský horoskop na leden - Had

Měsíční horoskop 2024

Vzťahy a krása

Všeobecne je Január pre Hadov celkom prijateľný vo vzťahoch i kráse a láske. Potrebujete cítiť pevnú zem pod nohami. Vtedy ste dostatočne odhodlaní, niekedy až neúprosní a idete do hĺbky. Niektorým ľuďom to ani najprv nedôjde, že tam, kde práve sú, ich dostal Had. V tomto období sa vám to darí. Preto si dajte pozor, aby ste svojich milovaným nedusili svojou láskou.

Peniaze a práca

Dokážete odviesť viacnásobne práce ako inokedy. Trochu opatrnosti nezaškodí pri manipulácii s financiami, ktoré ste získali nedávno. Táto správa je dosť dôležitá, lebo máte teraz nábeh na expanziu i s majetkom. Držte sa preto svojej schopnosti pomaly a múdro číhať na oblasť majetku. Vášeň a zápal môžete použiť v manuálnej práci a športe.

Zdravie

Po Novom roku sa dni pomaly ale isto predlžujú, čo je dobre i pre psychické zdravie. Tiež si toho na seba neberte veľa. Pokiaľ cítite malé vyhorenie, neobávajte sa poprosiť o pomoc. V práci kolegov a doma svojich blízkych. Viete veľa vecí robiť najlepšie a do hĺbky, ale o tom nie je život. Zdravie máme len jedno!

Zobrazit horoskop na leden pro znamení: